Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | C2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën C2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:21 ,

❗️Citroen C2 Super Okazion❗️ 2550€

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

CITROEN C2 Atomat

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:39 Dyqani ,

CITROEN C2

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 20:39 ,

CITROEN C2

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:35 ,

Shitet citroen C2 benzin-gaz automat

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 13:41 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 13:01 ,

shitet c2

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 19:22 ,

Citroen

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 19:05 ,

shitet citroen c2, viti 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 18:39 ,

shitet citroen c2, viti 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 05:52 Dyqani ,

shum lloj makinash ne shitje dhe me qera

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 15:43 ,

Citroen c2

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 07:56 ,

Shitet OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Shk 15:21 ,

Citroen c2

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 13:29 ,

CITROEN C2

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 13:20 ,

Citroen c2

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 13:12 ,

citroen c2

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 08:31 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Jan 17:10 ,

Citroën

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Jan 16:56 ,

Citroën C2 (supergjendje)⚡

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 17:03 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 21:03 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Jan 13:53 ,

Okazion

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:23 ,

Citroen C2 1.4 naft

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 08:44 ,

Citroen C2 1.4

1 111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 20:42 ,

Citroen C2 1.4

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 07:58 ,

Citroen C2 1.4

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 21:40 ,

Citroen C2 1.4

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 13:10 ,

Citroen C2

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 21:01 ,

Citroen c2 AUTOMAT 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 18:48 ,

C2 benzin/gaz

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 03:29 ,

Shitet Citroen c2

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 03:29 ,

Shitet Citroen c2

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 18:59 ,

Citroen c2 2008 dhe nderim

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 12:28 ,

Okazion citroen c2 2007 gaz benzine

1 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 07:34 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 23:13 ,

Citroen c2 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 12:32 ,

Citroen C2 Ne Shitje 1.4 Hdi 2005

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 22:50 ,

citroen c2

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 02:13 ,

Shitet Citroen C2 VTR, 2200€

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 19:13 ,

Shitet makina

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 17:43 ,

Shitet citroen c2

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 13:14 ,

Shitet citroen c2

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 13:14 ,

Shitet citroen c2

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 17:06 ,

Top Auto Çela

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Korr 10:54 ,

Citroën C2 1.1 Benzinë Kilometra ORIGJINALE

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 22:23 ,

Shitet makine Citroen

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 19:41 ,

Cintroen c2

1 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 12:55 ,

Shitet Citroen C2

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 22:21 ,

Shesim makine

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën C2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione