Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | C1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën C1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:24 ,

SHITET CITROEN C1 2010 1.0 BENZINE �� SUPER GJENDJE ��

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02 ,

Citroen c1 automat 1.0 benzine motorr me zinxhir makina perf

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 15:55 ,

Citroen c1 automat 1.0 benzine motorr me zinxhir makina perf

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 18:51
Linku:
,

Shitet Citroen C1 shume ekonomike

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 12:18 ,

Shitet citroen

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 17:02 ,

okazion

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 11:05 ,

Citroen c1 automat 1.0 benzine motorr me zinxhir makina perf

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 14:50 ,

Citroen c1 automat 1.0 benzine makina perfekte

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 10:53 ,

Citroen c1 automat 1.0 benzine makina perfekte

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 10:42 ,

Citroen c1 automat 1.0 benzine makina perfekte

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 16:12 ,

Citroen c1 automat 1.0 benzine makina perfekte

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 16:44 ,

Citroen c1 automat 1000 benzine makina perfekte

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 13:56 ,

Shiet Citroen C1

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:13 ,

SHITET

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 17:43 ,

Shitet Citroen

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 16:53 ,

Shitet Citroen

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Shk 18:46 ,

Citroen C1 3-T Airscape VTi72 Shine inkl

6 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 21:25 ,

Citroen C1 PureTech

3 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Shk 14:22 ,

Shitet Citroen C1

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 20:40 ,

Shitet Citroen C1 1000cc benzine

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 23:12 ,

Okazion Citroen C1

3 500 EUR

22 Jan 15:41 ,

Shitet Citroen C1 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 11:04 ,

Citoren C1

3 400 EUR

30 Dhj 09:57 ,

CITROEN C1 AUTOMAT 1.0 AUTOMAT

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 13:29 ,

Citroen c1 130 mij km

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Dhj 22:25 ,

Citroen C1

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Dhj 07:37 ,

OKAZION CITROEN C1 AUTOMAT

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:57 ,

Citroen C1 e vitit 2006

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:37 ,

Citroen c1

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 12:06 ,

Citroen C1 **2012** Gjendje Shume Te Mire

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Nën 09:04 ,

Citroen C1 **2012** Gjendje Shume Te Mire

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Nën 08:50 ,

Citroen C1 **2012** Gjendje Shume Te Mire

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Nën 23:08 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 17:16 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Nën 18:32 ,

SHITET

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 10:36 ,

Citroen C1 automat

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 14:38 ,

Shitet makina Citroen C1 viti 2006

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 15:56 ,

Citrohen naft 1.4 super gjendje

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 19:48 ,

Citroen C1 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 18:20 ,

Shitet/Ndërohet

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 11:56 ,

Citroen c1 automat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Gush 12:03 ,

Citroen c1 automat

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 13:02 ,

OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 11:30 ,

Citroen C 1 viti 2013 kamje atomat motorri 1.1 benzin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 01:59 ,

OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 20:03 ,

Okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 21:15 ,

okazion shitet citroen c1 2008 per pak dite

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 10:28 ,

Citroen c1

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 21:37 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën C1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione