Tiranë | Automjete | Makina | Citroën | Berlingo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën Berlingo | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 09:15 Dyqani ,

Makina per trasport ushqimor

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Maj 07:25 ,

citroen berlingo v 2006 nafte 1.6 nderrohet.

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 09:27 ,

BERLINGO 2001 ,1.9 NAFTE

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 12:10 ,

shitet citroen

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 14:40 ,

shitet citroen

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 19:18 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:33 ,

citroen berlingo v 2006 nafte 1.6

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:57 ,

Citroen Berlingo 2010 1,6 hdi.

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:35 ,

Shitet citroen berlingo benzin gaz

16 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:51 ,

Shitet citroen

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 14:40 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 09:50 ,

CITROEN BERLINGO 2011

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 11:36 ,

Leaseplus.al

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 22:38 ,

Shitet citroen

3 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 20:58 ,

citroen berlingo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 19:21 ,

citroen berlingo

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 19:21 ,

Citroen berlingo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 17:36 ,

citroen berlingo

1 550 EUR

13 Jan 07:18 ,

Shitet okazion

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 13:40 ,

CITROEN BERLINGO PANORAMA 1.6 HDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 06:36 ,

Citroen

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 17:48 ,

Don bosko

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 14:03 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 11:47 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:47 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 11:28 ,

Ciroën Berlingo

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 13:03 ,

Okazion Shitet Citroen Berlingo 1.6 nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 14:02 ,

Shitet Citroen berlingo 1.2 benzin

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Gush 22:14 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 18:05 ,

Citroën Berlingo 2007 1.9 manual

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 10:03 ,

Shitet Citroen berlingo

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 14:20 ,

SHITET CITROEN BERLINGO

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Korr 11:28 ,

SHITET CITROEN BERLINGO FURGON

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Korr 00:48 ,

Citroen Berlingo

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Korr 11:10 ,

SHITET CITROEN BERLINGO

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Qer 16:12 ,

Citroen Berlingo

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 12:49 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:56 ,

citroen

3 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Pri 06:39 ,

Citroen Berlingo 2009

6 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:20 ,

Shitet ose nderrohet

2 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:58 ,

Citroen Berlingo

3 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 18:49 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 11:41 ,

Citroen Berlingo

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 12:22 ,

Citroen Berlingo

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 22:19 ,

Citroën berlingo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 22:19 ,

Citroen Berlingo, sa ka ardhur gjermania.

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 22:11 ,

shitet citroën berlingo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 08:43 ,

Ofert

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 18:09 ,

Citroen Berlingo

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën Berlingo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione