Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2 CV , 9
AX , 9
Berlingo , 349
BX , 1
C1 , 239
C2 , 339
C3 , 1904
C4 , 1549
C5 , 492
C6 , 17
C8 , 52
C-Crosser , 10
C-Elysée , 21
CX , 4
C-Zero , 5
DS3 , 55
DS4 , 50
DS5 , 48
Evasion , 15
Jumper , 73
Jumpy , 61
Nemo , 55
SAXO , 169
Xantia , 18
Xsara , 298
ZX , 13

Blej Citroën në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje të ndryshëm si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.Dje 16:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:02 Makina , Elbasan

❗️CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFTE❗️FULL PANORAM

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C3 Automat 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:45 Makina , Elbasan

Citroen C2 Atomat

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Citroen C 3

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:56 Dyqani Makina , Fier

CITROËN C3 Picasso

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Kurbin

Citroen

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina , Elbasan

citroen c2 Atomat

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Citroen xsara 1.6 Benzin+Gaz 2008,

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 Makina , Durrës

SHITET CITROEN C3 PICASSO

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Makina , Tiranë

citroen xsara

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:46 Makina , Tiranë

CITROEN C4 BENZIN+GAZ 1.6-VITI 2008-MANUAL.SUPER EKONOMIKE T

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:46 Makina , Tiranë

xxx Okazion xxx

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:43 Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 PICASSO AUTOMATIKE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 Makina , Tiranë

‼️SHITET Citroen C3 1.4 nafte ‼️

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:20 Dyqani Makina , Tiranë

Citroenin C4 1.6 nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Makina , Durrës

Okazion 2150€

2 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:11 Dyqani Makina , Tiranë

Citroen Jumper 2.2 Tdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 Makina , Durrës

Zvicrra

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:37 Dyqani Makina , Tiranë

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:34 Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 Makina , Fier

CITROEN BENZIN GAZ 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:35 Makina , Tiranë

2011 Citroën c3 picaso 1.6 Diesel 3.8L 100KM

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:31 Makina , Durrës

Citroen c4

1 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:21 Makina , Tiranë

Shitet citroen C3 Automatike

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:51 Makina , Tiranë

Shitet makin benzin gaz te shenuar ne LQ me taksa te prera

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 Makina , Tiranë

Okazion CITROEN BENZIN+Gaz

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:45 Makina , Elbasan

Shitet citroen saxo 1.5 diesel me letra

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 Makina , Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Panoramik

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Makina , Korçë

Okazion Citroën C5 2004 1.9 naftë 2 milion lek(i diskutushëm

2 000 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 Makina , Tiranë

Okazjon

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:49 Makina , Tiranë

Citroen c3 Picasso

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:31 Makina , Elbasan

Makine citroen c3 viti 2005 benzine-gaz , letrat per dy vite

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:29 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C2

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:22 Makina , Tiranë

CITROEN C4 1.6 NAFT AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:57 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO 2007 1.6 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 Makina , Tiranë

Citroen c3 1.4 benzine gaz super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:10 Makina , Durrës

Citroen DS5. 1.6 Nafte, Automat

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:10 Makina , Tiranë

OKAZION! 2017 Citroen C4 Picasso 1.6 Nafte Automatike

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:10 Makina , Tiranë

Citroen DS4 1.6 Nafte Automatike 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:03 Makina , Tiranë

İDİSKUTUSHEM Citroen c4 2010 naft 1.6 super ekonomike

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:41 Makina , Tiranë

COTROEN C3 PICASSO OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:41 Makina , Fier

SHITET CITROEN PICASSO

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:41 Makina , Lushnjë

OKAZION CITROEN PICASSO

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:35 Makina , Durrës

Shitet cittoen C3 Benzin+Gaz viti 2005 ne gjendje shum te mi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 06:09 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 05:29 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C5 AIRCROSS, VITI 2019, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Qer 21:52 Makina , Durrës

C4//Grand.Picasso Automatike "EXLUSIVE" 1.6 Nafte Full

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 21:52 Makina , Shkodër

Furgon Citroen jumpy 1.6 nafte

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 18:03 Makina , Fier

Okazion����

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Citroën ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën


Keni Citroën që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione