Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | Sebring

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chrysler Sebring | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 00:12 Dyqani ,

CHRYSLER SEBRING AUTOMAT 2010

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Maj 23:43 ,

Shitet makina okazion 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 08:42 ,

Shitet chrysler sebring

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 11:45 ,

Chrysler Sebring 2.0d shitet ndrohet.

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 12:10 ,

shitet ose nderrohet makina

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 19:05 ,

Shes pjes kenbimi per Chrysler sebring

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 23:56 ,

Makina eshte super per modelin e vet.

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:57 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 11:57 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 10:46 ,

Makina me qera 20 € dita

20 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 16:37 ,

chrysler sebrign

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Tet 20:09 ,

Shitet Chrysler Sebring

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 09:47 ,

Shitet Chrysler cmimi diskutueshem

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 12:07 ,

Shitet chrysler 40.000km origjinale

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Sht 12:34 ,

Shitet Chrysler Sebring 40,000km 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Sht 20:01 ,

Shitet Chrysler me 40.000 km origjinale nafte

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 18:14 ,

Shitet Chrysler vetem 40,000 km origjinale

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 09:30 ,

Shitet Chrysler okazion‼️‼️

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Sht 11:56 ,

Shitet chrysler me 40.000 km pothuajse i ri

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Korr 23:18 ,

Chrysler-sebring 2.7

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 23:18 ,

Chrysler-sebring 2.7

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 23:17 ,

Chrysler-sebring 2.7

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 23:22 ,

Shitet ose nderrohet

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 12:02 ,

Chrysler 2.0nafte okazion

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 10:42 ,

Chrysler shitet/ nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 21:52 ,

Chrysler sebring 2.4 (Gaz (Benzine

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 21:36 ,

Shitet chrysler viti 2008 cabrio.

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 22:40 ,

Resul

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 16:50 ,

Chysler Sebring Nderrim me 4x4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Gush 12:45 ,

Shitet Kabriolet edhe me dy makina pjese

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 22:26 ,

Pjese kembimi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 08:25 ,

OKazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 15:43 ,

2.7 chrysler sebring, kabriolet, gaz/benzin

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 15:29 ,

chrysler sebring kabriolet (gaz benzine)

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 10:11 ,

Super okazion

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 08:19 ,

Chrysler Cabrio

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 11:34 ,

Okazion chrysler sebring lx

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Shk 08:51 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 09:51 ,

Chrysler serbing me dogane

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 13:32 ,

full

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 22:31 ,

Chrysler Sebring per pjese

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 08:31 ,

Chrysler Sebring 2.0 crd

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 20:16 ,

Chrysler sebring 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chrysler Sebring | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione