Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Chrysler Grand Voyager Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Chrysler Grand Voyager | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Sht 22:43 Dyqani Makina , Tiranë

CHRYSLER GRAND VOYAGER, 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 2.8 NAFTE

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
13 Sht 13:13 Makina , Tiranë

Chrysler Grand Voyager LIMITED

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:54 Makina , Kurbin

Chrysler grand voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina , Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina , Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina , Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 07:54 Makina , Kurbin

Chrysler Grand Voyager 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 10:42 Makina , Durrës

8700 euro benzin gaz presidenciale full option

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Qer 15:55 Makina , Durrës

Makina me qera

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 09:11 Makina , Durrës

Okazion benzin gaz letra te paguara super full viti 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Shk 20:07 Makina , Shkodër

Chrysler Voyager Shitet/ Nderrohet

2 100 EUR

21 Nën 23:00 Makina , Tiranë

Chrysler Full Option. 7 vendesh. Benzin gaz.

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 20:15 Makina , Tiranë

Shitet makina e ardhur nga Gjermania.

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 12:37 Makina , Kukës

pjes kembimi per chrysler voyager 2.8 crd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Qer 13:59 Makina , Tiranë

Shitet Chrysler Voyager

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 09:36 Makina , Shkodër

e shes se kam dy makina

7 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:58 Makina , Vlorë

Okazion chrysler voyager

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:59 Makina , Durrës

Crysler 2.5CDI

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 21:42 Makina , Tiranë

okazion

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 15:42 Makina , Tiranë

chrysler per shitje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 16:02 Makina , Vlorë

okazion voyager

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:17 Makina , Tiranë

Shitet Chrysler Grand Voyage✅

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 05:18 Makina , Shkodër

Chrysler Grand Voyager

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 19:59 Makina , Tiranë

CRYSLER...2.4 BENZINE+GAS ..6+1 VENDE VITI 03 MANUAL

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:57 Makina , Tiranë

Chrysler

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 10:47 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 11:14 Makina , Tiranë

Shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 21:52 Makina , Durrës

Mjet i mir per pun ose per familjar 6+1

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 05:07 Makina , Shkodër

Shitet Chrysler voyage 2.5 crd 2003

2 070 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 08:29 Makina , Tiranë

crysler grand voyager

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 20:38 Makina , Durrës

chrysler

2 600 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 00:05 Makina , Tiranë

Chrysler 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 19:07 Makina , Durrës

Chrysler Grand Voyager dizel

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 17:09 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 12:38 Makina , Elbasan

Super O K A Z I O N. Benzin Gas

11 111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 11:34 Makina , Elbasan

Okazion Gas benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 20:21 Makina , Elbasan

Benzin Gas

1 111 111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 23:02 Makina , Elbasan

Gas benzine

1 111 111 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 17:03 Makina , Durrës

Chrysler

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 16:38 Makina , Shkodër

Shes veturen qmimi i volitashem gjindet prishtin

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 11:50 Makina , Durrës

Chrysler

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 11:05 Makina , Durrës

Chrysler Grand Voyager dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 16:56 Makina , Fier

Chrysler 6+1 Grand Voyager

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 08:47 Makina , Fier

Chrysler Voyager 6+1 OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 12:01 Makina , Fier

Chrysler Grand Voyager 3700€

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 12:19 Makina , Kukës

me marrveshje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 10:54 Makina , Shkodër

Super full 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 22:08 Makina , Durrës

Makine 7 vendeshe perfektë për familje dhe punë

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 12:17 Makina , Kukës

ne gjendje perfekte

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 13:25 Makina , Tiranë

Chrysler Voyager minivan 2007, 6+1 vende

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Chrysler Grand Voyager | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione