Durrës | Automjete | Makina | Chrysler

300C , 30
300 M , 2
Crossfire , 5
GS , 1
GTS , 1
Neon , 1
Pacifica , 2
PT Cruiser , 42
Sebring , 13
Stratus , 3
Voyager , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chrysler | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:23 Dyqani ,

Grand Vojaxher

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:21 ,

CHRYSLER SEBRING AUTOMAT 2010

Historiku i makinës

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 17:37 ,

Shitet chrysler sebring

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 12:46 ,

Chrysler 2006 PT Cruiser - SHITET

Historiku i makinës

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 10:17 ,

Crysler 300 Okazionn

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 11:41 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:59 ,

chrysler

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 21:52 ,

Mjet i mir per pun ose per familjar 6+1

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 20:38 ,

chrysler

Historiku i makinës

2 600 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 10:46 ,

OKAZION CHRYSLER 6+1 €1999 ☎️0697321784☎️

Historiku i makinës

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 20:09 ,

Shitet Chrysler Sebring

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 14:55 ,

Shitet-Ndrrohet

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 09:47 ,

Shitet Chrysler cmimi diskutueshem

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Sht 18:15 ,

Craisler 2.5 naft

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 13:05 ,

Chrysler 6+1

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 10:49 ,

Chrysler

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 12:07 ,

Shitet chrysler 40.000km origjinale

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Sht 19:07 ,

Chrysler Grand Voyager dizel

Historiku i makinës

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 12:34 ,

Shitet Chrysler Sebring 40,000km 2.0 nafte

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Sht 20:01 ,

Shitet Chrysler me 40.000 km origjinale nafte

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 18:14 ,

Shitet Chrysler vetem 40,000 km origjinale

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 09:30 ,

Shitet Chrysler okazion‼️‼️

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Sht 11:56 ,

Shitet chrysler me 40.000 km pothuajse i ri

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Korr 10:06 ,

Shitet Chrysler Voyager 6+1 Nafte

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 17:27 ,

Shitet chrysler 6+1 Nafte

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 17:03 ,

Chrysler

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 11:50 ,

Chrysler

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 12:44 ,

Chrysler 300c naft e 2007 me dokumenta

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 15:08 ,

Crysler Benzin+ gaz

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 11:05 ,

Chrysler Grand Voyager dizel

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 19:42 ,

Chrysler pacifica defekt

Historiku i makinës

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 20:49 ,

Chrysler PC Cruiser dizel

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 21:30 ,

23.2.2020

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 12:50 ,

Shitet ose ndrroher me nje smart

Historiku i makinës

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 07:39 ,

Chrysler pt cruiser

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 10:11 ,

Okazionnnn chrysler 300c naft viti 2007

Historiku i makinës

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 17:22 ,

Chrysler PT Cruiser benzin+gaz

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 11:17 ,

Chrysler Grand Voyager dizel 2008

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 15:45 ,

pt cruiser

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Tet 00:43 ,

Pt cruiser 1.6 benzin gaz 2004 impianti isapo venn

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 21:16 ,

Okazion

Historiku i makinës

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 08:50 ,

Shitet +ndrrohet

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 22:52 ,

Okazion

Historiku i makinës

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 11:46 ,

Shitet Chrysler C300 Okazion

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 18:37 ,

Okazion chrysler 300c naft

Historiku i makinës

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 21:34 ,

Chrysler okazion

Historiku i makinës

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 01:46 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 08:41 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 12:45 ,

Shitet Kabriolet edhe me dy makina pjese

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chrysler | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione