Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | Crossfire

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chrysler Crossfire | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:10 ,

CHRYSLER 3.2 MUNDESI NDERRIMI

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 10:15 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 19:15 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 12:25 ,

Shitet chrysler 3.5 bezin gaz ose nderrohet super ekonomike

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 01:37 ,

Falas

777 665 467 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 14:27 ,

Chrysler cros fire 320 benzin

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 16:59 ,

chrysler

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 14:37 ,

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 09:53 ,

Chrysler crossfire shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 14:35 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 22:31 ,

chrysler

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 23:48 ,

CHRYSLER

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 12:46 ,

CHRYSLER CROSSFIRE

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Mar 17:24 ,

CHRYSLER CROSSFIRE

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 12:13 ,

Chrysler crossfire

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 14:25 ,

CHRYSLER CROSSFIRE OKAZION 4000 EURO

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 02:49 ,

OKAZION 4500 EURO CHRYSLER

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 18:03 ,

OKAZION CHRYSLER CROSSIFIRE 3.2 BENZINE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 11:16 ,

Chrysler

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 06:38 ,

** Chrysler crossfire SRT6 335ps ** bejm ndrrim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 17:58 ,

Chrysler Crossfire benzin

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 22:33 ,

Chrysler

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 15:58 ,

Shitet Chrysler '04 OKAZION!!!

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:45 ,

Chrysler Crossfire 3.2

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 12:08 ,

Chrysler crossfire

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 14:12 ,

Chrysler me te gjitha letrat....

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 17:48 ,

chrysler

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 16:38 ,

CHRYSLER CROSSFIRE 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 14:51 ,

Shitet makina

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 15:47 ,

Chrysler Crossfire -06

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chrysler Crossfire | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione