Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Chevrolet Spark Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Spark | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 19:41 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Spark 1.0 benzine viti 2012 okazionn

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Maj 10:06 Makina , Tiranë

Chervolet spark 2011

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 11:47 Makina , Tiranë

2012 Chervolet

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Mar 17:54 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Spark 1.0 benzin gaz viti 2011

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 11:46 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Spark

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 11:16 Makina , Tiranë

Chevrolet spark automat gaz benzim

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 15:08 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Spark

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Jan 07:36 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 13:13 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Spark viti 2004

200 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Jan 07:13 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 22:48 Makina , Tiranë

Chevrolet spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Dhj 16:09 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Spark

200 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Dhj 08:13 Makina , Tiranë

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 13:56 Makina , Tiranë

Chevrolet spark 2012

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Nën 17:28 Makina , Tiranë

OKAZION Chevrolet Spark LS

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 08:54 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 14:43 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 11:22 Makina , Tiranë

Okazion

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 20:57 Makina , Tiranë

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 00:20 Makina , Tiranë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 16:30 Makina , Tiranë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 14:28 Makina , Tiranë

OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 21:39 Makina , Tiranë

Okazion !!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 11:04 Makina , Tiranë

okazion

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 22:21 Makina , Tiranë

Shitet!!!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 20:30 Makina , Tiranë

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Tet 15:17 Makina , Tiranë

okazion!!!

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 15:50 Makina , Tiranë

Shitettt!!!!!!

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 17:58 Makina , Tiranë

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 20:03 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 09:55 Makina , Tiranë

Chevrolet spark 2011 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 17:55 Makina , Tiranë

Chevrolet spark 2011 okazionnn !!!

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 18:21 Makina , Tiranë

Chevrolet spark

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 20:56 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 10:52 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 18:15 Makina , Tiranë

Okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Gush 18:35 Makina , Tiranë

Chevrolet Spark

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Korr 21:44 Makina , Tiranë

Chevrolet

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 20:32 Makina , Tiranë

Chevrolet spark

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Qer 18:01 Makina , Tiranë

Chevrolet spark

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 19:54 Makina , Tiranë

SHITET CHEVROLET SPARK 2011 1.0 Benzine

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Qer 07:33 Makina , Tiranë

chevrolet spark 2011

2 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 19:18 Makina , Tiranë

Shitet

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 13:36 Makina , Tiranë

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 10:43 Makina , Tiranë

*OKAZION* Chervolet Spark 1.0 benzin gas

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 11:05 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet

1 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 15:10 Makina , Tiranë

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 11:09 Makina , Tiranë

CHEVROLET SPARK 2011 NE GJENDJE PERFEKTE

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 09:45 Makina , Tiranë

chevrolet spark 2013,51 mij klm

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Nën 08:21 Makina , Tiranë

Chervolet spark 2013 me 51 mij klm

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Spark | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione