Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Spark

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Spark | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:57 ,

CHEVROLET SPARK AUTOMAT 0.8 BENZIN+GAZ

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:06 ,

Chervolet spark 2011

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Pri 09:27 Dyqani ,

CHEVROLET SPARK, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.0 BENZINE+GAZ

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 11:47 ,

2012 Chervolet

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 13:39 ,

Chevrolet spark

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 11:19 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Spark LS viti 2010 1.0 benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Mar 12:44 ,

Benzin.viti 2004.

990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 10:27 ,

Chevrolet Spark 2012

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 14:32 ,

Chevrolet Spark 2012

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 17:54 ,

Shitet Chevrolet Spark 1.0 benzin gaz viti 2011

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 21:51 ,

Chevrolet spar 0.8 gaz-benzin automatik

1 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 11:46 ,

Shitet Chevrolet Spark

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 11:16 ,

Chevrolet spark automat gaz benzim

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 15:08 ,

Shitet Chevrolet Spark

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 19:05 ,

Shitet spark 1.0 benzine

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 07:36 ,

Chevrolet Spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 13:13 ,

Shitet Chevrolet Spark viti 2004

200 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Jan 07:13 ,

Chevrolet Spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 06:55 ,

Chevrolet Spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 19:37 ,

Shiyet

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 21:01 ,

Chevrolet spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 22:48 ,

Chevrolet spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 13:06 ,

Chevrolet spark 2012

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Dhj 18:23 ,

CHEVROLET SPARK 1.4 AUTOMATIKE

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 16:09 ,

Shitet Chevrolet Spark

200 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Dhj 08:13 ,

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 13:56 ,

Chevrolet spark 2012

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Dhj 23:19 ,

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 19:22 ,

shitet 1.0 benzine

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 17:28 ,

OKAZION Chevrolet Spark LS

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 08:54 ,

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 14:43 ,

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 11:22 ,

Okazion

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 20:57 ,

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 00:20 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 16:30 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 14:28 ,

OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 21:39 ,

Okazion !!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 20:51 ,

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 11:04 ,

okazion

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 22:21 ,

Shitet!!!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 20:30 ,

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Tet 15:17 ,

okazion!!!

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 15:50 ,

Shitettt!!!!!!

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 21:32 ,

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 21:52 ,

Shitet Chevrolet spark 2010-2011-benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Sht 17:54 ,

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 17:58 ,

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 20:03 ,

Chevrolet Spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Spark | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione