Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Chevrolet ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2500 , 10
Alero , 7
Astro , 5
Avalanche , 22
Aveo , 154
Blazer , 13
C1500 , 1
Camaro , 49
Caprice , 1
Captiva , 239
Cavalier , 1
Chevelle , 5
Chevy Van , 1
Colorado , 2
Cruze , 47
El Camino , 2
Epica , 46
Evanda , 6
Express , 2
G , 3
HHR , 3
Impala , 21
K30 , 2
Kalos , 207
Lacetti , 52
Lumina , 1
Malibu , 8
Matiz , 177
Nubira , 39
Orlando , 33
Rezzo , 1
S-10 , 5
Silverado , 6
Spark , 126
Suburban , 32
Tahoe , 24
Trax , 4
Venture , 4
Volt , 1

Gjej Chevrolet në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje të ndryshëm si Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Chevrolet ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Chevrolet ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Sot 17:10 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

✅SHITET✅ Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 4x4 /Automat / Full

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Dyqani Makina , Tiranë

Chevrolet Matiz Automatike

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:39 Makina , Durrës

Okazion 5200 euro benzin gaz

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:21 Makina , Tiranë

Chevrolet 4×4 automat viti 2007 nafte 1.9

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:34 Makina , Durrës

Chevrolet Equinox Gaz-Benzine

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Shes/ndrroj-Chevrolet HHR ����2008����Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:13 Makina , Durrës

��SUPER OKAZIONNN�� CHERVOLET AVALANCHE 3.2 BENZIN+GAZ 2007

9 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Tiranë

Chevrolet Orlando 6+1 ����

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 Dyqani Makina , Fier

CHEVROLET COLORADO 2.5 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:42 Dyqani Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva ����

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Dyqani Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva ����

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Durrës

Automat

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Chevrolet okazion + mundsi ndrimi

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:42 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Matiz viti 2006 0.8 benzin-gas km 56.000

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Matiz viti 2009 800cc benzin-gas

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:12 Makina , Durrës

Chevorlet captiva

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Makina , Tiranë

Chevrolet Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Makina , Durrës

Shitet Chevrolet Camaro 2015 Cabriolet

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:13 Makina , Elbasan

Chevrolet captiva automat okazion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:05 Makina , Berat

Chevrolet Captiva 2.0 4x4, viti 2007

7 000 EUR

Dje 16:51 Makina , Durrës

durres

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:19 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZINE GAS 5.3 PA TAKSE LUKSI ME DOKUME

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:30 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Camaro LT 3.6

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 08:26 Dyqani Makina , Tiranë

Geely Emgrand EV 412 KM me nje Karikim

18 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 20:20 Makina , Tiranë

Chavrolet avalanche

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:28 Makina , Tiranë

SHITET CHERVOLET EPICA 2.5 BENZIN/GAZ 2008

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:19 Makina , Durrës

‼️Chevrolet Okazion‼️

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 16:06 Makina , Tiranë

chevrolet aveo 1.4 benzin super gjendje!!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 11:50 Makina , Tiranë

Shitet/Ndërrohet Chevrolet Matiz 800 cc

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 09:45 Makina , Tiranë

Chevrolet captivia sport 3.0 benzin gaz 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 22:30 Makina , Tiranë

Chevrolet Suburban 2010

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 21:16 Makina , Durrës

OKAZIONNNN

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 08:04 Makina , Lezhë

Chevrolet camaro

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 12:16 Makina , Durrës

‼️Chevrolet Okazion

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 12:09 Makina , Tiranë

Chervolet captiva

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 00:24 Makina , Tiranë

Chevrolet Cruze Diesel

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 07:58 Makina , Tiranë

Chevorlet Orlando 1.8 benzine. Viti 2011.������������

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:51 Makina , Elbasan

Chevrolet captiva

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 00:51 Dyqani Makina , Tiranë

CHEVROLET ORLANDO, VITI 2013, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 11:56 Makina , Fier

Chevrolet Captiva 4x4 ⛽ 2.0 Naft Kamio Automatike -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 12:03 Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:27 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva Automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:05 Makina , Përmet

Shitet Chevrolet Captiva 2.0 nafte viti 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 22:49 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me foristrade ose makine familjare

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 17:51 Makina , Vlorë

Chevrolet venture 5800euro

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 17:21 Makina , Tiranë

Automat 2.0 naft 4x4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 09:09 Makina , Durrës

Okazion benzin gaz shitet nderrohet viti 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 11:42 Makina , Fier

shitet chevrolet

8 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 20:53 Makina , Tiranë

chevrolet 2.0 Naft Automat 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Chevrolet ne shitje? Shiko njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Chevrolet ne Shitje


Eksploro njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje nga modele te ndryshme si, Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shume te tjere. Kërko Chevrolet ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Chevrolet


Keni Chevrolet që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Chevrolet ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione