Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Chevrolet Matiz ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Chevrolet Matiz në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje të ndryshëm si Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Chevrolet ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Chevrolet Matiz ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Dje 22:44 ,

Chevrolet Matiz

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:55 Dyqani ,

Chevrolet Matiz viti 2009 800cc benzin-gas

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:45 ,

Matiz gaz benxin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 11:06 ,

Shitet/Ndërrohet Chevrolet Matiz 800 cc

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 14:58 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Pri 14:35 ,

Chevrolet Matiz 0.8 Benzin, Automat, Kondicioner, V.2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 15:37 ,

>>>Okazion vetem per pak dite<<<

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 21:30 ,

shitet

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 12:48 ,

Matiz gaz-benxin

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 08:19 ,

Okazion. Chevrolet Matiz 0.8 benzin

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Mar 13:40 ,

Okazion / Shitet chevrolet matiz 2006

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 10:14 ,

Shitet Chevrolet 800 Euro

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 10:04 ,

Shitet Chevrolet 800 Euro

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 17:05 ,

chevrolet matiz

600 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 09:06 ,

Chevrolet matiz

1 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 22:05 ,

Shitet makina 700 euro

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 11:10 ,

Chevrolet Matiz 800cc Automatike Benzine+Gas Me dogane

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Jan 17:32 ,

Jo Tregtar Okazion

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Jan 19:52 ,

✅✅SHITET OLAZJONNN✅✅

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 19:19 ,

Shitet okazion

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 19:23 ,

Chevrolet Matiz

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 08:21 ,

Shervolet Matiz

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 15:39 ,

Shitet makina, 900 euro i diskutueshëm.

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 13:37 ,

1.0 benzin

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 20:55 ,

Shitet makina, 900 euro

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 19:35 ,

Shitet chervolet matiz

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Nën 10:01 ,

Chevrolet

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Nën 13:24 ,

Automat 900CC Zvicra

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Tet 10:52 ,

1.0 benzin

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 09:54 ,

chevrolet matis 800cc benzin gaz fabrike

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 10:44 ,

Makine per shitje

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 13:11 ,

Matiz me dogan b.gaz

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 14:13 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Matiz viti 2006 800 benzin

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 18:06 ,

Chevrolet matiz benzin-gaz

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 23:44 ,

Info

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 08:54 ,

chervolet matiz 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 23:39 ,

Shes Chevorlet Matiz 1.2 benzin Pa Dogan Euro4☎️

1 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Pri 05:50 ,

♻️♻️♻️♻️♻️O K A Z I O N♻️♻️♻️♻️♻️

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 10:50 ,

Cherbolet matix 800cc gaz-benzin nga fabrika

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 14:22 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 09:33 ,

Chevrolet

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 16:18 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Matiz 1.0 benzin-gas viti 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Jan 17:38 ,

Chevrolet

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 15:30 ,

Shitet ose ndrroet

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 17:15 ,

Makine per shitje

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 11:14 ,

Makine per shitje

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 14:59 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 16:09 ,

Chervolet matiz 2008

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 18:01 ,

Matiz konsumi 0.

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 16:30 ,

chevrolet matiz

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për Chevrolet Matiz ne shitje? Shiko njoftimet për Chevrolet Matiz ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Chevrolet Matiz ne Shitje


Eksploro njoftimet për Chevrolet Matiz ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet Matiz ne shitje nga modele te ndryshme si, Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shume te tjere. Kërko Chevrolet Matiz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Chevrolet Matiz


Keni Chevrolet Matiz që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Chevrolet ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione