Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Lacetti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Lacetti | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 19:41 ,

Shitet Chevrolet Lacetti

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 19:23 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 01:15 ,

chevrolet lacetti

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 13:59 ,

okazionn

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:50 ,

okazionn

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:57 ,

okazionn

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 07:23 ,

Benzine&Gaz 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 09:18 ,

okazionn

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 06:53 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 22:19 ,

Chevrolet lacetti.....

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 21:15 ,

OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 01:46 ,

Shitet Chevrolet 2010

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 18:54 ,

Chevrolet Lacetti 1.6 Benzin Okazion .

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:15 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 13:13 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 09:27 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 22:47 ,

Chevrolet lacetti 1.4 95hp ecotec

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Qer 09:52 ,

Shitet Chevrolet Lacetti, benzine gaz 2006

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:56 ,

Chevrolet Benzin Gaz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 15:37 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 15:54 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 17:08 ,

Shitet chevorlet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 10:11 ,

Chevrolet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:48 ,

Chevrolet lacetti Viti prodhimit 2006 b/gas

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 21:30 ,

Chevrolet Lacetti

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 19:17 ,

Full

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:53 ,

Chevrolet lacetti 1.8 benzin/gaz 1900€

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 21:00 ,

Chervolet lacceti

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Tet 15:44 ,

Shitet Chevrolet lacetti 1.8 benzin gaz ...

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 20:28 ,

Chevrolet Lacetti (Daewoo)

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 14:31 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 12:51 ,

Okazion chevrolet lacetti

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 12:23 ,

Okazion chevrolet lacetti

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 22:38 ,

shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 14:13 ,

Chavrolet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 14:50 ,

CHEVROLET LACETTI BLU

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Tet 00:29 ,

Chevrolet Lacetti 1.8 benzin - Sapoardhur.

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 18:28 ,

Shitet chevrolet lacetti 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Korr 11:47 ,

Chevrolet Lacetti Benzin+Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:44 ,

Benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 11:59 ,

Chevrolet Laceti-2006 1.6 benzine

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 08:10 ,

shitet

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 23:12 ,

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 08:59 ,

Chevrolet Lacetti benzin+gaz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 15:33 ,

Chevrolet Lacetti -05

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 20:32 ,

Chevrolet Lacetti benzin -05

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Lacetti | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione