Kavajë | Automjete | Makina | Chevrolet

Aveo , 2
Captiva , 1
Kalos , 8
Matiz , 2
Spark , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 22:02 ,

Kalos benzin-gaz

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 00:18 ,

✅SHITET CHEVORLET AVEO ����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 18:32 ,

Chevrolet Kalos

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 11:51 ,

Shitet chervolet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 07:37 ,

Chevrolet Kalos

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 22:58 ,

Chevrolet Kalos

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 21:11 ,

Shes makine benzin/gas

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 11:04 ,

Chevrolet aveo1.3 naft

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:29 ,

Dua te shes makinen

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 20:05 ,

Shes makine

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 13:27 Dyqani ,

U SHIT

1 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Dhj 18:31 ,

DAEWOO MATIZ

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 18:08 ,

Chevrolet Kalos benzin+gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 11:56 ,

Chevrolet Matiz cc800 -07 NDERROHET OSE SHITET

26 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione