Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Kalos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Kalos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:26 ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzine super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 16:12 ,

Chevrolet kalos 1.6 benzin pa letra

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 12:46 ,

chevrolet Kalos

2 000 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:36 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:05 ,

Okazion!!

2 000 EUR

08 Pri 10:34 ,

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 09:45 ,

U shit

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 11:52 ,

shitet gaz benzin

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 07:57 ,

okazion chevrolet kalos 1.4 gas benzine

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 22:16 ,

SHITET CHEVRLOLET KALOS

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 11:15 ,

Chevrolet Kalos

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Shk 06:26 ,

@auto_tani1 shevorlet kalos

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 14:30 ,

Shitet chervolet karlos

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 21:29 ,

❌❌❌ Okazion gaz benzin fabrike 1900 €❌❌❌

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 10:50 ,

SHITET CHEVRLOLET KALOS

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 09:11 ,

charvolet kalos

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 19:03 ,

Okazjon

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 17:09 ,

CHARVOLET KALOS

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 14:44 ,

Shitet chevolet karlos 1.4 benzin - gaz

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 08:27 ,

Shitet makina chervolet kalos

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Dhj 05:01 ,

Chevrolet Kalos 1.2 Benzin Gaz (BRC)

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Dhj 05:01 ,

Chevrolet Kalos 1.2 Benzin Gaz (BRC)

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 18:57 ,

Shitet 0697559355

3 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 20:55 ,

Chevrolet kalos

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 00:15 ,

shitet 1milion lek te vjetra

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 06:35 ,

Chevrolet Kalos Benzin/Gaz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 23:58 ,

shitet

1 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 16:44 ,

Shitet Chevrolet Kalos. 1.2 super ekonomik

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 10:40 ,

motorr eco tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Tet 11:20 ,

echo tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 02:04 ,

Kalos benzin-gaz

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 23:06 ,

Chevrolet benzin+gaz cmimi i diskutushem

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 16:37 ,

@auto_tani1 sheverlet kalos benxin gaz

2 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 07:28 ,

shitet chevrolet kalos @auto_tani1

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 23:20 ,

Shitet shevrolet 1.5 benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 19:09 ,

Shitet chevrolet kalos

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 16:56 ,

eko tek

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 12:13 ,

echo tek

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Qer 12:04 ,

echo tek

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 17:01 ,

eko tek

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 12:16 ,

eko tek

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 16:45 ,

eko tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 11:24 ,

eko tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 10:55 ,

eko tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 14:45 ,

makina benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 10:23 ,

eko tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 11:32 ,

eko tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Qer 10:05 ,

eko tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Qer 11:35 ,

motore eko tek

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Kalos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione