Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Chevrolet Të gjitha në Fier

2500 , 1
Aveo , 4
Blazer , 1
Camaro , 2
Captiva , 6
Colorado , 1
Cruze , 5
HHR , 1
Kalos , 16
Lacetti , 4
Matiz , 17
Nubira , 1
Orlando , 1
Spark , 1
Tahoe , 2
Venture , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:45 Dyqani Makina , Fier

CHEVROLET COLORADO 2.5 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:42 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Matiz viti 2006 0.8 benzin-gas km 56.000

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Matiz viti 2009 800cc benzin-gas

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 11:56 Makina , Fier

Chevrolet Captiva 4x4 ⛽ 2.0 Naft Kamio Automatike -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 11:42 Makina , Fier

shitet chevrolet

8 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 22:38 Makina , Fier

chevrolet

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 15:18 Makina , Fier

Chevrolet Cruze Automat

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Nën 18:35 Makina , Fier

Chevrolet 2.0 nafte automat

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 18:16 Makina , Fier

Okazion Chevrolet Camaro

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 09:52 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Equinox 3.0 viti 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 15:02 Makina , Fier

Makin kabriolet

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:14 Makina , Fier

shitet

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 17:08 Makina , Fier

SHITET CHEVROLET AVEO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 11:52 Makina , Fier

shitet gaz benzin

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 09:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Cruze lt viti 2010 2.0 D

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 11:19 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Spark LS viti 2010 1.0 benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Mar 10:14 Makina , Fier

Shitet Chevrolet 800 Euro

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 10:04 Makina , Fier

Shitet Chevrolet 800 Euro

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 19:40 Makina , Fier

Okazion chervolet Aveo 2009 benzin gaz 2500€

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:12 Makina , Fier

Chevrolet Captiva Automat 2.0 Nafte

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 18:54 Makina , Fier

Chevrolet Lacetti 1.6 Benzin Okazion .

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:12 Dyqani Makina , Fier

CHEVROLET KALOS 2008 1.2 GAZ BENZINE

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 08:54 Makina , Fier

chervolet matiz 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 17:15 Makina , Fier

Shitet chevrolet Aveo

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 12:54 Dyqani Makina , Fier

Shitet Makina ardhur nga Amerika

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Tet 07:16 Makina , Fier

SHITET..... GAS BENXIN...

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 16:09 Makina , Fier

Chervolet matiz 2008

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 13:02 Makina , Fier

Chervolet camaro okazionn

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 14:50 Makina , Fier

Shifter viti i prodhimit 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 21:30 Makina , Fier

Chevrolet Lacetti

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Qer 13:41 Makina , Fier

Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 23:45 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 21:00 Makina , Fier

Chervolet lacceti

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Dhj 16:45 Makina , Fier

Chevrolet Matiz 1.0

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Dhj 18:42 Makina , Fier

Shitet Chevrolet

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Dhj 23:41 Makina , Fier

Shitet chevrolet kalos 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 19:36 Makina , Fier

Chervolet Matiz .Benzin Gaz

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Tet 16:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Captiva 2.0 VCDi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 12:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Cruze 2.0 Diesel Automatike

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Sht 14:39 Makina , Fier

Chervolet Matix

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 11:10 Makina , Fier

Benxin&gaz okazion

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 23:36 Makina , Fier

Chervolet Matix

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 09:02 Makina , Fier

Okazion Chevrolet Kalos 2008 1.2 Gaz/benzin

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 12:29 Makina , Fier

Shitetet

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 20:05 Makina , Fier

Shes Chevrolet Captiva 2.0d

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 18:09 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet crutz 1.8 benzin-gas viti 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Jan 17:32 Makina , Fier

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 18:22 Makina , Fier

Chevrolet matiz vit prodhim 2009

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Tet 14:50 Makina , Fier

CHEVROLET LACETTI BLU

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Gush 11:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chervolet Matix 800 benzin-gas

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione