Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Epica

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Epica | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 11:16 ,

Okazion - Chevrolet Epica 2008

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 14:48 ,

Shitet

3 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:55 ,

SHITET CHERVOLET EPICA 2.5 BENZIN/GAZ 2008

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 19:40 ,

CHEVROLET EPICA. 2008. Benzin+Gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Dhj 21:17 ,

Chevrolet Epica 2.5l

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Tet 12:30 ,

Chervolet

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 00:15 ,

chervolet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 13:38 ,

CHEVROLET EPICA, AUTOMATIKE, V. 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:35 ,

okazion chevrolet epica 2.0i me 100 mij km 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 10:33 ,

Chevrolet epica benzin+gaz 2008 me 100 mij km

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Tet 18:23 ,

Shitet makina me super gjenjde okazionn!!

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 21:11 ,

Okazion chervrolet epica

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Sht 10:38 ,

Chevrolet Epica 2.0 Nafte automatike

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 18:26 ,

Shitet Chevrolet Epica e sapoardhur nga zvicra !!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 00:19 ,

CHEVROLET EPIKA VITI 2007 MOTORR 200 AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 21:21 ,

Chevrolet Epica e sapoardhur nga Gjermania

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 19:01 ,

Chevrolet e sapoardh nga Gjermania

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 14:02 ,

Shitet Chevrolet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 16:40 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 20:13 ,

Chevrolet Epica

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 18:09 ,

Chevrolet Epica dizel

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 13:37 ,

super okaziiooonn 2.0 nafte automat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 09:45 ,

super okazion 2.0 nafte automat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 13:16 ,

super okazion viti 2010 - 2. nafte automat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 13:14 ,

super okaziiiioooonnn

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 15:40 ,

super okazioooon

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 08:59 ,

superrrr okaziiiiooooonnnnnnnnnn

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 16:29 ,

super okazion

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 12:00 ,

����super okaziooonn ������

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 17:56 ,

super okazioooonnnn chevrolet 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 16:12 ,

SUPER OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 12:53 ,

⛔️SUPER OKAZZIOOONNN⛔️⛔️⛔️

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 11:57 ,

��SUPER OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 12:41 ,

OKAZION Chevrolet epica 2010 - 2.0 nafte

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 20:31 ,

‼Okazion‼ Chevrolet epica 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 13:47 ,

Shitje Automjeti

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 15:25 ,

Okazin! Chevrolet Epica automat bezine/Gaz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 15:13 ,

Okazion! Chevrolet 2007-2008

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 14:23 ,

shitet okazion viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 13:38 ,

chevrolet epica shitet/nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 22:13 ,

Chervolet Epica ne gjendje shume te mire

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 19:53 ,

Shitet OKAZIOON

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 12:33 ,

shitet okazion

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 09:59 ,

shitet OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 08:12 ,

Chevrolet Epica benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 08:08 ,

Chevrolet Epica benzin

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 13:25 ,

Shervolet Epica 2008 okazion

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 16:57 ,

Chervolet Epica -08

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Epica | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione