Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Cruze

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Cruze | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 09:02 ,

Chevrolet Cruze KL1

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Maj 09:02 ,

Chevrolete Kl1 Cruze

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 13:20 ,

Chevrolet Cruze viti 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 12:00 ,

Chevrolet Cruze Automat 2.0 nafte 2010

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Pri 15:52 ,

SHITET

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Pri 16:04 ,

Chevrolet Cruze

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 09:58 ,

Chevrolet cruze okazion

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 08:34 ,

Chevrolet Cruze Gjendje Perfekte

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:27 ,

chavrolet ne gjendje shume te mir pune

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 09:58 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Cruze lt viti 2010 2.0 D

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 13:50 ,

Chevrolet Cruze 1.8

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 17:01 ,

Shitet Chevrolet Cruze Lt 2010 4200 euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Shk 15:02 ,

Shitet Chevrolet Cruze Lt 2010

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Jan 03:15 ,

Chervolet cruze

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 18:10 ,

Chevrolet Cruze

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 21:04 ,

Chevrolet cruze 2.0 naft automatik

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 19:58 ,

Chevrolet Cruze 2.0 Naft Kambio Automatike Viti 2013

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 07:55 ,

Okazion chevrolet nafte automat

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 18:35 ,

Chevrolet Cruze 1.9 nafte 2010 Automat

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 11:14 ,

Chevrolet 2.0 nafte automat okazion?!

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 11:17 ,

Okazion! Chevrolet Cruze 2010 Manual 1.9 Nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 11:08 ,

CHEVROLET CRUZE LTZ 35.000 MILJE!!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 21:40 ,

⭕️OKAZION⭕️

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 00:05 ,

chevrolet cruze motor 2.0 150 cv diesel .

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 05:19 ,

Chevrolet Cruze

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 17:07 ,

chervolet cruze 1.6 benzin& gaz

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 19:07 ,

chevrolet crutz okazion

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:47 ,

Chevrolet cruze

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 19:57 ,

CHEVROLET CRUZE

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 00:23 ,

shitet Chevrolet Cruze 2 nafte

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 12:12 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Cruze 2.0 Diesel Automatike

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 20:31 ,

shitet makina

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 10:04 ,

Shitet Chevrolet Cruze

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 18:09 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet crutz 1.8 benzin-gas viti 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 14:44 ,

Okazion Shevrolet Cruze 2.0 turbodizel ltz tdci

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 19:13 ,

Chevrolet 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Dhj 16:12 ,

Chevrolet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Dhj 06:18 ,

Chevrolet Cruze 2.0TURBO DIESEL150CV 4porteLT-2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Tet 20:03 ,

Chevrolet Cruze

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Tet 00:39 ,

Chevrolet Cruze 2.0 diesel Okazion

6 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Maj 08:54 ,

Okazion gaz benzin viti 2009 full opsion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:05 ,

Chevrolet Cruze - 10.2010

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Cruze | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione