Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Cadillac | SRX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Cadillac SRX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 13:08 ,

cadillac srx 3.0

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 09:22 ,

Okazion per kesh Cadillac SRX 3.0 pa takse luksi

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 18:38 ,

Cadillac SRX viti 2010

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:42 ,

pjese kembimi per cadillac srx 2004 3.6+I gazi

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 12:50 ,

shitet -nderrohet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:39 ,

Cadillac SRX -05

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 12:39 ,

Shitet cadillac viti 2014

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:33 ,

makina eshte ne gjendje shume te mire

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:37 ,

Shitet me cimi te arsyeshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 08:49 ,

Shitet me cimi te arsyeshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 16:52 ,

Shitet me cimi te arsyeshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 12:40 ,

Shitet me cimi te arsyeshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 13:40 ,

Shitet me cimi te arsyeshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 10:34 ,

*OKAZION* Shitet Cadillac 2008 benzin+gaz

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 11:12 ,

Cadillac srx gaz-benzin

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 16:39 ,

Shitet Cadillak SRX 2014

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Maj 15:53 ,

cadillac

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Tet 14:39 ,

OKAZION!! SHITET CADILLAC SRX4 LUX 3,6 Benzin2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Sht 13:10 ,

Cadillac SRX

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 14:03 ,

Okazion shitet ose ndrohet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 17:32 ,

Shitet vetura Cadillac SRX

4 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 13:53 ,

CADILLAC SRX 2011 (Full opsion)

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Jan 17:36 ,

Foristrade cadillak

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Pri 13:55 ,

Cadillac SRX

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 18:11 ,

Cadillac SRX

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 01:19 ,

CADILLAC SRX

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Cadillac SRX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione