Golf 4 | Bulqizë | Automjete | Makina

Audi , 2
Chrysler , 1
BMW , 1
Peugeot , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Makina,ose vendndodhje Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Makina | Bulqizë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Tet 11:56 ,

Gofl 4 super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 15:27 ,

Golf 4 1.9 TD I e kuqe letra per 1 vit

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 11:51 ,

Golf 4 1.9 naft i e kuqe

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 12:14 ,

golf 4

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 12:32 ,

Okazion Golf 4

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 13:06 ,

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 10:44 ,

Chrysler 300c 3.5benzin pa dogan viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 21:55 ,

GOLF 4 Okasion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Dhj 17:14 ,

VW Golf 4 benzin

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 13:51 ,

Golf 4

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 16:42 ,

Okazio

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 17:14 ,

VW Golf 4 1.9 Gti

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 16:03 ,

Golf 4

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 15:44 ,

Golf 4 viti 2000 6 marsh di te kuqe letrat per nje

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 22:35 ,

golf 4 okazion 1.8 naft gjendje shum te mir

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 21:44 ,

Mercedes Benz 190

1 500 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 14:28 ,

golf 4

22 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 20:42 ,

golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:26 ,

VW Golf IV 1.9 6 plus R 1 marsh 3 miljon.

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 18:17 ,

VW Golf IV 1.9 6 plus R 1 marshe.

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 09:31 ,

Golf 4

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 13:03 ,

Nderrohet me golf 4

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:37 ,

VW Golf 4 benzin

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:48 ,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 10:50 ,

Audi a3

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 11:17 ,

golf 5

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 12:23 ,

Golf 4 1.6

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 21:31 ,

VW Golf 4 dizel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 18:58 ,

golf 4 shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 12:04 ,

Shes golf 4 ne gjendje super me letra te paguara

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 16:52 ,

Golf 4 1.9 / 2002 Gri

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 13:54 ,

mundesi nderimi golf 4 bmw 320

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 19:20 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 16:39 ,

VW Golf 4 -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 12:01 ,

Golf 4

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 09:00 ,

VW Golf 4 benzin gaz -98

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 14:42 ,

VW Golf 3 dizel -97

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Makina | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione