Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X5 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW X5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 11:10
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X5 3.0 benzin 2014

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:01 Makina , Krujë

Shitet super x5 nafte 4.0 x drive me Dogane

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Lezhë

shitet x5

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:55 Makina , Tiranë

Bmw x5

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:55 Makina , Tiranë

Bmw X5

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:52 Makina , Tiranë

BMW X5 look M50d viti 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:38 Makina , Tiranë

BMW X5 NE GJENDJE PERFEKTE

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:33 Makina , Tiranë

BMW X5 OKAZION

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

37 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2016 SUPER FULL OPSION

34 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:25 Makina , Fier

Bmw X5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

9 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

‼️BMW X5 35xdrive 2012 Full Panoram ‼️

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 Makina , Shkodër

X5 ,,3.0 d,,full per dhojin e saj . panorama

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 Dyqani Makina , Fier

BMW X5 3.0 DIESEL

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Makina , Elbasan

BMW X5 M50D

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:28 Makina , Fier

X5 M Package 3.5 Diesel Super Mega Full

34 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:21 Makina , Tiranë

BMW X5 AUTOMAT NATE 2004 188.000 KM

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:21 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2015 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:18 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:50 Makina , Tiranë

Bmw X5 M-Packet

68 888 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:50 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

5 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:43 Makina , Korçë

Bmw X5 3.5 Nafte Xdrive

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Makina , Fier

Bmw X5 Panorama

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 Makina , Tiranë

Bmw X5 , 97.000km , 35d 2016 , M-Package !!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:02 Makina , Tiranë

X5 2010 35d Panoramike

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 Makina , Fier

BMW X5 -2012- 35d XDrive - PANORAMA - FULL

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:47 Makina , Fier

SHITET BMW X5 M40i VITI 2020 SUPER FULL

68 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:47 Makina , Fier

SHITET BMW X5 3.5d VITI 2015 M-PACKAGE SUPER FULL

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:47 Dyqani Makina , Fier

Bmv x5 2014 full

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

BMW X5 LOOK M -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

BMW X5 AUTOMAT NATE 2005 194.000 KM

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

BMW x5 e70 benzin gaz4.8 viti2009 cmimi 10.500euro nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:33 Makina , Tiranë

X5 2014 mundesi nderrimi me makine me te vogel

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:26 Makina , Tiranë

x5 3.0 naft

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Bmw X5 2011 7Vende

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Makina , Fier

BMW X5 2009 3.O BENZIN

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:03 Dyqani Makina , Durrës

SHITET SUPER BMW X5 2014

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:15 Makina , Tiranë

(Super Okazion) BMW X5 (benzine/Gaz)

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:04 Makina , Tiranë

Bmw X5 F15 (M Sport)

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:18 Makina , Durrës

BMW X5 35 SD - Diesel Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:01 Dyqani Makina , Vlorë

Bmw X5. 3.5d M-Packet Individual

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:34 Makina , Durrës

Bmw X5 3.0 D -2022

97 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:38 Makina , Fier

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 30d X-DRIVE

31 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Makina , Tiranë

����BMW X5, CH (Zvicër)����

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 Makina , Tiranë

BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti2009 cmimi10.500euro nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

Bmw X5 35d

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

BMW X5

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 Dyqani Makina , Tiranë

BMVX5 look 2010

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT OKAZION 2011 FULL

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW X5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione