Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X3 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW X3 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Sht 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 23:00 Makina , Tiranë

BMW X3 ( x-drive ) OKAZION

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:18 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:52 Makina , Tiranë

Bmv X3

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:50 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 VITI 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:49 Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 Makina , Tiranë

BMw x3

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:32 Makina , Tiranë

Bmw X3,automat,gaz-benzin.

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:28 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:40 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:20 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Shitet bmw x3 viti 2013 me 80.000 km

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Sht 10:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Bmw X3 Xdrive,2.0nafte,Automat 11/2012 ��������

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 05:02 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0 Diesel Automat XDrive

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 16:08 Dyqani Makina , Tiranë

2016 BMW X3 2.0 NAFTE

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 09:43 Makina , Tiranë

BMW OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:42 Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 12:46 Makina , Tiranë

X3 28d 2016

20 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 09:13 Makina , Tiranë

Bmw X3

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Sht 10:59 Makina , Tiranë

BMW X3

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 10:15 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 M Xdrive 3.0 viti 2019, 50.000 km

44 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 11:32 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 23:59 Makina , Tiranë

Bmw x3 okazion

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 18:48 Makina , Tiranë

BMW X3 X-Drive X-Line 2.0 Diesel, Full options

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 09:21 Makina , Tiranë

BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 23:57 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0D

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 16:01 Makina , Tiranë

OKAZION !!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Sht 09:15 Makina , Tiranë

Bmw x3

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 19:57 Makina , Tiranë

BMW X3 viti 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 12:57 Dyqani Makina , Tiranë

BABOS-BMW X3 28d XDrive ,2015,NAFTE,FULL!!!

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 18:02 Dyqani Makina , Tiranë

USED CAR 2017 ERX5 EV400 Electric vehicle

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Sht 16:23 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 22:57 Makina , Tiranë

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Sht 13:34 Makina , Tiranë

Bmw x3

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 09:46 Makina , Tiranë

BMW X3 3.0 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 15:58 Makina , Tiranë

BMW X3

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 02:42 Makina , Tiranë

Shitet Bmw X3 3.0 nafte super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 11:04 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 nafte

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 01:53 Makina , Tiranë

BMV

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 14:40 Makina , Tiranë

BMW X3

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 09:00 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET BMW X3 2.0D x-drive

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 15:52 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 2012

12 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 16:43 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3

12 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 19:23 Makina , Tiranë

BMW X3 ne shitje

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Gush 11:56 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet BMW X3 ne gjendje shum te mire

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 23:44 Makina , Tiranë

Bmw X3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 12:12 Makina , Tiranë

BMW X3 Shitet

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Gush 11:33 Makina , Tiranë

Bmw X3 look M sport

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 12:17 Makina , Tiranë

Shitet Bmw x3 Xdrive 2.0 nafte ne gjendje te shkelqyer

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 11:48 Makina , Tiranë

BMW X3 3.0 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW X3 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione