Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW X Modele ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

X1 , 195
X3 , 676
X4 , 16
X5 , 3935
X6 , 905

Ofertat per BMW X Modele ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW X Modele ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Sot 13:24
Linku:
Dyqani ,

BMW X5 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:23
Linku:
,

Bmw x3 xDrive28i + Gaz

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:13 Dyqani ,

BMW X5 3.0 DIEZEL 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

BMW X5/4.8BENZIN GAZ/

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:48 ,

BMW X5 2015 3.5d BlackEdition MSport

34 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:41 ,

Shitrt bmw x 3 viti 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 ,

Bmw x5 4.8is

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:29 ,

BMW X5 3.0i FULL OPTION PANORAMA

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 ,

BMW X6 M-PERFORMANCE 2012 ( 90.000 KM )

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:11 ,

Bmw x5 3.0si Benzin Gaz, mundesi ndrimi

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

Bmw x5 3.0si gaz benzin mundesi ndrimi

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

OKAZİON BMW X3 2017 2.8i twin turbo 2.0 benzin

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:04 ,

RENT RIGHT NOW / Makina me qera

70 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

SHITET BMW X5 3.0 BENZINE-GAZ ����

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:34 ,

BMW X3 2.0 diesel vetem sot

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

BMW X5 3.5xD 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

BMW X5 2012

16 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:03 ,

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:59 Dyqani ,

BMW X5 3.0d Xdrive

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 Dyqani ,

BMW X3 28i

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 Dyqani ,

BMW X3 XDrive

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Dyqani ,

OKAZION BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:53 ,

Shitet BMW X5 X-Drive, 35d, 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:32 ,

Shitet Bmw x5

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:30 Dyqani ,

���� BMW X3 M-PACKET 2.0d Panorama

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:26 ,

SHITET & NDERROHET

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:14 ,

BMW X5 NAFT 3.5

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 ,

Bmw X6 3.0d Xdrive super gjendje !!!!!!!

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:05 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X4 2.0 X-DRIVE��

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:05 ,

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:46 Dyqani ,

Bmw X1.2.0.D.Automat.11 ����

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Dyqani ,

BMW X5. 4.0 -X-drive

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 Dyqani ,

BMW X5

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 ,

Shitet BMW X5 M50d INDIVIDUALE

87 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:07 ,

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 ,

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 ,

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

Bmw X5 3.0i benxine

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

SHITET BMW X3 MOTOR 2.0 NAFTE 4x4 VITI 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:45 ,

SHITET BMW X3 MOTOR 2.0 NAFTE VITI 2008 FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:39 ,

Shitet bmw x6 nafte

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

����Bmw X1 2.3 diesel Automat Full Opsion����

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:33 Dyqani ,

BMW X3

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Dyqani ,

BMW X5 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:13 Dyqani ,

Bmw X5 3.5d M-Packet

33 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:59 ,

BMW X5 300 BENZIN SALLON KAFE PANORAMA SUPER GJENDJE FULL

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:19 ,

BMW X5

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 ,

Shitet X5 Automatike 2003 dhjetor Super Gjendje 4.4€ Okazion

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Jeni duke kerkuar per BMW X Modele ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW X Modele ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Blej BMW X Modele ne MerrJep.al


Mijera oferta per BMW X Modele ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Krijo Njoftime per BMW X Modele


Keni BMW X Modele te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione