Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Vlorë

Seri 1 , 88
Seri 2 , 3
Seri 4 , 1
Seri 3 , 250
Seri 5 , 253
Seri 6 , 8
Seri 7 , 40
M-modele , 29
X-modele , 246
Z-modele , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:11
Linku:
Makina , Vlorë

2014 BMW 750LI M-Package (Fabrike)

23 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:58 Makina , Vlorë

Bmw seria 5 2009 Benzine/Gas

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Makina , Vlorë

☆OKAZION☆ BMW 118D MOTORR 1.8 NAFT 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Bmw F11 550i 4,4 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:51 Makina , Vlorë

BMW - X5, 3.0 XD Viti 2014

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11
Linku:
Makina , Vlorë

2014 BMW 750LI M-Package (Fabrike)

23 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:49 Dyqani Makina , Vlorë

BMW 520d TOURING Msport

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 Dyqani Makina , Vlorë

BMW X1 2014 �� AUTO PENTA ��

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:35 Dyqani Makina , Vlorë

BMW 120d

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:35 Dyqani Makina , Vlorë

BMW 520 LUXURY �� AUTO PENTA ��

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 22:19 Makina , Vlorë

BMW X5 M

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 12:59 Makina , Vlorë

BMV Seria5 XDrive Nafte Automat viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:43 Makina , Vlorë

Bmw 740 d

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 11:47 Makina , Vlorë

shitet 730d

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 12:16 Makina , Vlorë

shitet OKAZION

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 09:58 Makina , Vlorë

Bmw Seria5

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 22:18 Makina , Vlorë

Bmw 525d

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 14:47 Makina , Vlorë

BMW seria 3

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:49 Makina , Vlorë

bmv seria5

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:49 Makina , Vlorë

bmv seria5

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:49 Makina , Vlorë

bmv seria5

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:49 Makina , Vlorë

bmv seria5

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 18:12 Makina , Vlorë

Shiten disqe bmw okazionn

390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 14:20 Dyqani Makina , Vlorë

BMW 120d �� AUTO PENTA ��

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 20:24 Makina , Vlorë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 13:08 Makina , Vlorë

Bmw x5

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 00:40 Makina , Vlorë

Shitet

250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 18:54 Makina , Vlorë

BMW 550GT-Xi

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 16:33 Makina , Vlorë

OKAZION BMW X1

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:41 Makina , Vlorë

BMW 330D 3.0 NAFTE 2009 SUPER GJENDJE

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 17:50 Makina , Vlorë

Shitet Tapiceri Bmw E60

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 22:47 Makina , Vlorë

Bmw x1

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 10:44 Makina , Vlorë

BMW 540 Benzin - Kosove

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 15:46 Makina , Vlorë

BMW

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:30 Makina , Vlorë

Shitet BMW viti 2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 00:35 Makina , Vlorë

Bmw 320 naft

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 22:21 Makina , Vlorë

BMW 740 Xdrive M Packet Extra Full Option Shitet

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 18:00 Makina , Vlorë

Shitet Bmw 530 i

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 22:36 Makina , Vlorë

Bmv okazion

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 02:39 Makina , Vlorë

Bmw 320

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 22:36 Makina , Vlorë

bmw x5 4.8

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 17:00 Makina , Vlorë

Bmw 320

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 15:28 Makina , Vlorë

shitet Bmw e Gacme per cdo lloj prove paket M

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 00:43 Makina , Vlorë

SHES BMW E36

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 20:38 Makina , Vlorë

Shitet x5 gaz/benzine

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 16:41 Makina , Vlorë

BMW X6 3.0 NAFT 2010 FULL OPSION ��OKAZION��

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 16:37 Makina , Vlorë

Shitet bmw 520d

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 16:27 Makina , Vlorë

BMW 330 X DRIVE 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 17:39 Makina , Vlorë

Bmw 740d

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 23:47 Makina , Vlorë

Bmw

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 23:47 Makina , Vlorë

0692149728

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione