Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Shkodër

Seri 1 , 27
Seri 2 , 3
Seri 4 , 9
Seri 3 , 348
Seri 5 , 251
Seri 6 , 8
Seri 7 , 103
M-modele , 41
X-modele , 257
Z-modele , 1
2002 , 1
i8 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:05 Makina , Shkodër

Shitet X6

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:04 Makina , Shkodër

Bmw 330d Automatike 3.0 Nafte 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:53 Makina , Shkodër

Bmw x5 2006 full

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:56 Makina , Shkodër

Bmw seria 650i - 2014

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:56 Makina , Shkodër

Bmw 320d Automat - 2008

6 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 Makina , Shkodër

SHITET BMW 525D 2011 KM198.000

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:16 Makina , Shkodër

SHITET BMW X3 2.0NAFTE AUTOMAT 2008 4X4 230.00KM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 Makina , Shkodër

Bmw 730

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:37 Makina , Shkodër

Bmw 320 nafte 2004

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:21 Makina , Shkodër

BMW E60 525

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:44 Makina , Shkodër

Okazion!!! Super BMW 525 e ardhur nga Gjermania.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:20 Makina , Shkodër

Bmw 330 xdrive

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:08 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet / 0673234353

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:41 Makina , Shkodër

BMW X5 Benzin/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:21 Makina , Shkodër

BMW X3 2.0 d xdrive

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:21 Makina , Shkodër

BMW 530 d x-drive M fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 10:22 Makina , Shkodër

X5 ,,3.0 d,,full per dhojin e saj . panorama

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:53 Makina , Shkodër

Bmw seri 3

111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 22:53 Makina , Shkodër

Bmw seria 3

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 07:14 Makina , Shkodër

OKAZION BMW 730D X-DRIVE M-PACKET

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 14:40 Makina , Shkodër

BMW 320 viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 12:24 Makina , Shkodër

BMW Benzin- GAZ NDRROHET plus minus

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:20 Makina , Shkodër

OKAZION!BMW 730D X-DRIVE ����

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 15:42 Makina , Shkodër

BMW 1 - 118d 2.0

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 05:58 Makina , Shkodër

Bmv seria7

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Mar 01:48 Makina , Shkodër

BMW 325-i // GAZ - BENZIN

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 01:33 Makina , Shkodër

��BMW 730 FULL����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 09:08 Makina , Shkodër

BMW 320

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 22:39 Makina , Shkodër

Roni

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 23:18 Makina , Shkodër

Bmw 530xdrive

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:48 Makina , Shkodër

BMW E60 Look M5

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 02:12 Makina , Shkodër

Bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:58 Makina , Shkodër

Bmw 525 E60

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 18:18 Makina , Shkodër

x6 xdrive 50i twinturbo

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 07:41 Makina , Shkodër

Shitet Bmw 525D

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 14:49 Makina , Shkodër

Bmw Full Packet M ...Vetem Whatsapp

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:25 Makina , Shkodër

Bmw Full Packet M

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:47 Makina , Shkodër

Ardis

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 00:35 Makina , Shkodër

BMW X5

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 21:24 Makina , Shkodër

Bmw seria 5 E60 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 11:50 Makina , Shkodër

Shitet bmw seria 5 M550i

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 02:30 Makina , Shkodër

Bmw 320D

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 07:32 Makina , Shkodër

.SHITET BMW 320 X-DRIVE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

13 Shk 13:15 Makina , Shkodër

BMW 320

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:41 Makina , Shkodër

Okazion 2200 euro zero defekte

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:15 Makina , Shkodër

Bmw 320

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 18:47 Makina , Shkodër

BMW X5 2011 XDRIVE 2011

13 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 12:33 Makina , Shkodër

Shitet bmw 530 xd business

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 22:50 Makina , Shkodër

BMW

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione