Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW

Seri 1 , 1483
Seri 2 , 89
Seri 4 , 73
Seri 3 , 8243
Seri 5 , 5245
Seri 6 , 199
Seri 7 , 1589
Seri 8 , 4
M-modele , 977
X-modele , 5861
Z-modele , 31
2002 , 40
i3 , 5
i8 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Gush 10:50
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14
Linku:
,

Bmw X6 e zeze ne gjendje te shkelqyer..

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57
Linku:
,

BMW X5 3.0i benzine/gaz 2010 Full Option!!

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:46
Linku:
,

X5M F85 750 hp

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Gush 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 17:08 ,

Shitet ose nderrohet / 0673234353

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

�� SHITET �� BMW GT 330d M-Performance Full Option 2014

19 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:59 ,

SHITET X1 CC200

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 Dyqani ,

BMW M6 OKAZION

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:33 ,

Shes BMW seria7 dL full opsion

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 ,

BMW X5 3.0 BENZINE GAZ 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Dyqani ,

BMW 730 Diezel Le Viti 2011 Full Ekstra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Dyqani ,

BMW ×5 ×Drive.3.0.D.AUTOMAT.2014

28 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 ,

BMW 535 TWIN TURBO M-PAKET XDRIVE

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:27 ,

BMW e46 - kokat e sediljeve te para

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:26 Dyqani ,

BMW 530 Diezel GT viti 2012 Full Ekstra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:53 ,

bmw seria 5

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 ,

✅✅ OKAZION ✅✅ BMW AUTOMAT ✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 ,

BMW X5D 3.0 Diesel, viti 2011 M Package 230.000 KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

BMW X5 full option XDrive

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Dyqani ,

❌️ OKAZION ❌️ BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:40 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

OKAZION BMW Nderrohet me toke Alpina B5 ardhur nga italia

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Dyqani ,

Auto City - Bmw X5 Xdrive,3.5d, ���� ����

29 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:33 ,

SUPER BMW X5

34 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:33 ,

BMW seria5 OKAZION

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 ,

BMW E46 2.0d

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Dyqani ,

SHITET NDERROHET BMW X5 FULLL!!

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

��⏳BMW 520/184ps Automatik 8G 2013⌛️��

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:30 ,

❌ Bmw Seria 3, 316 Nafte, Facelift, Stage 1.

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

Bmw 530D automatik

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:24 ,

Bmx5

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 ,

SHITET BMW X6 4.0D X-Drive Full option.

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:19 ,

Bmw X6 4.0D X-Drive

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:09 ,

X5 3.5D

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:09 Dyqani ,

Bmw X5 3.5d M-Packet

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:09 Dyqani ,

BMW 535i GT 2010 BENZIN+GAZ "PRINS"

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

Bmw 525 2008

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:06 ,

Kopjues celesi BMW e53 X5, e46, e39

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:03 ,

Disqe 18 seria 7 viti 2011

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

BMW Seria 7 ( Super Okazion )

12 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Bmw 750 LI Vetem 3 dite (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 ,

BMW X5 Xdrive 3.0d, android system 9'' e vecante

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:57 ,

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Bmw 120D (Stage 1)

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57
Linku:
,

BMW X5 3.0i benzine/gaz 2010 Full Option!!

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 Dyqani ,

BMW Seri 7

500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 ,

X5 Full‼️

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

OKAZION

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 ,

OKAZION

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 ,

X5 M‼️

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

BMW 320d X-Drive

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione