Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 5 Të gjitha në Elbasan

518 , 1
520 , 41
523 , 3
525 , 59
528 , 19
530 , 86
535 , 27
545 , 1
550 , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:24 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Elbasan

Bmw 535d biturbo

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:38 Makina , Elbasan

Bmw 528I

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:10 Makina , Elbasan

�� BMW 530xd ��

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Elbasan

Bmw 528i Benzin/ Gaz

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 Makina , Elbasan

Bmw 535 e 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 22:40 Dyqani Makina , Elbasan

Bmw 530 sw

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 22:40 Dyqani Makina , Elbasan

BMW 530 d X-drive

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 17:05 Makina , Elbasan

Bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 00:17 Makina , Elbasan

Bmw

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 17:06 Makina , Elbasan

BMW Seria 5

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 13:47 Makina , Elbasan

BMW 528 full

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:29 Makina , Elbasan

BMW 530 GT

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 20:51 Makina , Elbasan

Bmw

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 16:03 Makina , Elbasan

����SUPER BMW 525D OKAZION 9400€ I DISKUTUESHEM����

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 16:25 Makina , Elbasan

Bmw 530 GT

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 18:28 Makina , Elbasan

BMW 5

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 19:35 Makina , Elbasan

Seria 5

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 19:20 Makina , Elbasan

bmw 520 diesel

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:01 Makina , Elbasan

Bmw 5 series M package 528i Xdrive

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 23:18 Makina , Elbasan

Shitet makina

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 17:20 Makina , Elbasan

Shitet makina

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 20:59 Makina , Elbasan

Bmw 520

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 09:59 Makina , Elbasan

Okazion 7600€

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 21:18 Makina , Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 21:12 Makina , Elbasan

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 18:09 Makina , Elbasan

Bmw 520 GT

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 22:52 Makina , Elbasan

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 22:35 Makina , Elbasan

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 10:54 Makina , Elbasan

BMW 530D

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 18:42 Makina , Elbasan

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 22:43 Makina , Elbasan

Sehitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 22:57 Makina , Elbasan

BMW Seria5 528i

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 19:36 Makina , Elbasan

BMW seria 5 2.0 nafte

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 16:39 Makina , Elbasan

BMW F10 535 M packet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 16:38 Makina , Elbasan

BMW 535 Nafte F10 M Packet Okazion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 16:50 Makina , Elbasan

Bmw Seria 5 530xd

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 14:16 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 00:01 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 00:33 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 21:19 Makina , Elbasan

Bmw 520 2011

11 000 EUR

25 Pri 19:11 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 21:12 Makina , Elbasan

Bmw f10 528i xdrive

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 00:59 Makina , Elbasan

����BMW F10 535D 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 00:22 Makina , Elbasan

BMW F10 535D Mundesi Nderrimi

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 18:08 Makina , Elbasan

Bmw 530 D. Automat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:32 Makina , Elbasan

Bmw f10 2.0 nafte full opsion

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 14:10 Makina , Elbasan

Shitet BMW 530D GT

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 10:19 Makina , Elbasan

BMW seria 5 2.0 nafte

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 02:42 Makina , Elbasan

Shite bmw 530d E60 Automatik

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione