Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 528 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 528 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:41 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:24 Makina , Elbasan

Bmw 528I

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:24 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Makina , Tiranë

Okazion Shitet /Ndrohet Bmw serie 5 Xdrive !!!

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Makina , Fier

Bmw 523 F10

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:20 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 5 528i 3.0 BENZINE+GAZ 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:00 Makina , Tiranë

SHITET BMW 528 XDrive (MUNDESI NDRRIMI)

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:41 Makina , Tiranë

2011 Bmw 528i Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 528i Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:26 Makina , Durrës

Bmw 528 seria 5 benzin gaz okazion

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:56 Makina , Tiranë

BMW seria 5 528I 2011 10.000 Euro

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 09:54 Makina , Tiranë

BMW Seria 5 528i 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 15:20 Makina , Peqin

OKAZION BMW SERIE 5 2010 NAFTE

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 14:02 Makina , Fier

Bmw 528i

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 09:37 Makina , Tiranë

BMW 528i 3.0 Benzin-Gaz 2011 USA

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 12:12 Makina , Tiranë

BMW 5 M-PACKAGE

13 500 EUR

20 Sht 10:36 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw 528 (2.0) Benzine -12

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 20:34 Makina , Durrës

OKAZION Shitet BMW Seria 5 viti 2008 Full Opsione

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:31 Makina , Tiranë

BMW 528i

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 23:57 Makina , Tiranë

Bmw seria 5 Okazion

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 19:48 Makina , Tiranë

Seria 5 Look M

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:04 Makina , Peqin

BMV SEIRA 5 2010 NAFTE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 12:29 Makina , Fier

Bmw 528xi gas/benzin

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 09:23 Makina , Tiranë

Bmw seria 5 -528i x Drive OKAZION

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 23:02 Makina , Tiranë

Disqe 20. 2 te gjere

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 14:15 Makina , Tiranë

Shitet BMW 528 Xi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 10:45 Makina , Tiranë

BMW 528i X-Drive M Paket

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 23:43 Makina , Tiranë

BMW528i Xdrive

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 21:07 Makina , Tiranë

Shitet BMW 528 Benzin\Gaz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 19:53 Makina , Durrës

Shitet Super BMW seria 5 528i LOOK M 100% me gaz

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Gush 15:42 Makina , Tiranë

Bmw 528i 2015

17 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 01:17 Makina , Lushnjë

BMW SERIA5 Look M

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 04:35 Makina , Durrës

Bmw Seria 5 528 Benzin-Gaz

11 700 EUR

09 Gush 10:16 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 21:26 Makina , Tiranë

Shitet

14 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 11:36 Makina , Berat

BMW 528 .

7 500 EUR

29 Korr 20:06 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 528 Benzine 160.000km

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 22:23 Makina , Tiranë

BMW 528i Mperformance

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 11:21 Makina , Tiranë

Bmw

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 23:35 Makina , Berat

Bmw seria 5 viti 2011 motor 3 mish benzin behet 100% me gas

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 14:49 Makina , Kavajë

BMW Seria 5 528XI xDrive 4X4!!!!!!

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 19:24 Makina , Berat

Bmw 528i

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 14:08 Makina , Tiranë

super ekonomike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:57 Makina , Fier

Super okazion per 3 dit

29 Qer 12:12 Makina , Tiranë

Bmw 528 Okazion!!!

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 19:17 Makina , Tiranë

BMW 528i 2012 (3.0 Benzine + Gas ) Okazion 13000eur

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 11:57 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 20:43 Makina , Tiranë

Bmw 528i 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 00:13 Makina , Tiranë

Bmw 528i 2012 / Full Options / Look M/ Okazion

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 14:51 Makina , Tiranë

BMW Seria 5

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 528 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione