Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 525 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW 525 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:31
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:52 Makina , Korçë

BMW 525D XDrive Facelift Viti2009 Sapo ardhur nga Zvicra����

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 Makina , Tiranë

Shitet BMW 525 d

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

Bmv 525 d AUTMAT

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

E60 3.0d shitet Nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:33 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Bmw 525d Limousine,Automat ��������

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 Makina , Korçë

Bmw E60 Seria 5 525xd ����

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:01 Makina , Tiranë

Bmw seria5 2.5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 Makina , Korçë

Bmw 525i, look M, zvicra

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:48 Makina , Tiranë

Seria 5. E60 3.0d shitet-nderrohet

7 800 EUR

26 Mar 09:51 Makina , Tiranë

Bmw

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 09:44 Makina , Shkodër

Okazion!!! Super BMW 525 e ardhur nga Gjermania.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 13:43 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:41 Makina , Tiranë

BMW SERIA 5 F10

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:44 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 M paket

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:26 Makina , Shkodër

BMW E60 525

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 10:02 Makina , Tiranë

Bmw 525 automatike

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 09:31 Makina , Tiranë

Bmw automat lci 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 15:30 Makina , Tiranë

BMW Seria 5 Look M, 7300 €

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 11:47 Makina , Tiranë

shitet bmw

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 18:01 Makina , Fier

Bmw 525D super gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:39 Makina , Tiranë

Bmw 525d

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:42 Makina , Korçë

Bmw automat sh ndrohet 525d

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 18:46 Makina , Tiranë

Bmw 525d automat sh ndrohet

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 18:15 Makina , Tiranë

Bmw 525D

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 17:11 Makina , Tiranë

Bmw 525 d automat

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 09:19 Makina , Tiranë

Bmw seria 5 super gjendje super okazion!

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 23:11 Makina , Tiranë

BMW 525d

14 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 16:09 Makina , Tiranë

Bmw 525 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 21:45 Makina , Tiranë

BMW Seria 5 E60 525i

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:24 Makina , Tiranë

Bmv 525 viti 2006. Shitet 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 23:42 Makina , Fier

Shiter Bmw 525tds 1997 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 01:41 Makina , Tiranë

Shitet

5 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 19:39 Makina , Tiranë

Bmw automat lci

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 01:54 Makina , Tiranë

Shitet bmw serie 5 e60 525d

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 16:03 Makina , Elbasan

����SUPER BMW 525D OKAZION 9400€ I DISKUTUESHEM����

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 08:48 Makina , Tiranë

Shitet BMW 525 per pjese

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Mar 17:52 Makina , Tiranë

Bmw automat 525

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 10:58 Makina , Shkodër

Bmw 525 E60

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 07:41 Makina , Shkodër

Shitet Bmw 525D

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 19:20 Makina , Durrës

SHITET

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 15:26 Makina , Vlorë

BMW 525 diesel E60

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 15:22 Makina , Vlorë

BMW 525 Diesel E60

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 20:29 Makina , Tiranë

Bmw automat lci 525d

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 18:54 Makina , Sarandë

Shitet bmw 560l

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 18:17 Makina , Durrës

Bmw 525d 2011 okazion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:00 Makina , Tiranë

Bmw automat lci

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 21:52 Makina , Durrës

BMW 525 d , LCI , 2008 ��������

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 21:04 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 3.0 d

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 17:57 Makina , Tiranë

Bmw 2008 automat lci

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW 525 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione