Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 3 Të gjitha në Shkodër

315 , 2
316 , 8
318 , 43
320 , 256
323 , 2
325 , 4
328 , 2
330 , 36
335 , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 22:07 Makina , Shkodër

Shes makinen

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:45 Makina , Shkodër

Shitet BMW Seria 3

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 22:47 Makina , Shkodër

BMW 320 (Full Option)

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 16:49 Makina , Shkodër

SHITET BMW SERIA 3

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:31 Makina , Shkodër

shitet bmw 318i

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 21:15 Makina , Shkodër

Bmw 320d

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 05:31 Makina , Shkodër

BMW 200 nafte 2010

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 10:20 Makina , Shkodër

Shitet BMW seria 3

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 01:43 Makina , Shkodër

BMW

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 17:30 Makina , Shkodër

BMW 320 viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 10:28 Makina , Shkodër

Shitet bmw seria 3

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:43 Makina , Shkodër

Bmw 2.0naft

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 14:14 Makina , Shkodër

SHITET - BMW SERIA 3

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:12 Makina , Shkodër

bmw

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 22:31 Makina , Shkodër

bmw 320 d

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 19:20 Makina , Shkodër

Bmw 330 xdrive

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:45 Makina , Shkodër

Bmw

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:44 Makina , Shkodër

BMW E30 316i 1981

9 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 11:51 Makina , Shkodër

2.0 automat

23 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 11:49 Makina , Shkodër

BMW 325i

1 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 22:53 Makina , Shkodër

Bmw seri 3

111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 22:53 Makina , Shkodër

Bmw seria 3

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 09:08 Makina , Shkodër

BMW 320

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 14:49 Makina , Shkodër

Bmw Full Packet M ...Vetem Whatsapp

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:25 Makina , Shkodër

Bmw Full Packet M

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 02:30 Makina , Shkodër

Bmw 320D

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 07:32 Makina , Shkodër

.SHITET BMW 320 X-DRIVE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

13 Shk 13:15 Makina , Shkodër

BMW 320

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:41 Makina , Shkodër

Okazion 2200 euro zero defekte

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:15 Makina , Shkodër

Bmw 320

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 21:13 Makina , Shkodër

Shitet bmw 320

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Jan 13:03 Makina , Shkodër

BMW E90 LOOK-M

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 13:03 Makina , Shkodër

BMW E90 LOOK-M

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 05:57 Makina , Shkodër

BMW E90 LOOK-M

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 23:47 Makina , Shkodër

BMW 320 Naftet 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 10:49 Makina , Shkodër

BMW 320 viti 2007

4 300 EUR

15 Jan 21:24 Makina , Shkodër

Bmw seria3

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 23:22 Makina , Shkodër

BMW 320 e vitit 2001 Nafte

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 15:14 Makina , Shkodër

BMW 320 Naftet

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 16:28 Makina , Shkodër

Bmw 335

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 22:49 Makina , Shkodër

Bmw 320 naft

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 16:13 Makina , Shkodër

BMW 320 d m sport

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 18:02 Makina , Shkodër

Bmw 320

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Dhj 16:08 Makina , Shkodër

Shitet bmw 320

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Dhj 19:48 Makina , Shkodër

Bmw 320

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 19:17 Makina , Shkodër

Bmw2.0naft

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 02:19 Makina , Shkodër

bmw 318 1995

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 09:40 Makina , Shkodër

Shitet Bmw model 320 naft

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 18:11 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

22 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione