Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 3 Të gjitha në Krujë

316 , 6
318 , 16
320 , 41
325 , 7
328 , 1
330 , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:39 Makina , Krujë

BMW 320D AUTOMAT 2008 e sapoardhur me dogan

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 08:44 Makina , Krujë

E36 COUPE

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 00:56 Makina , Krujë

E36 COUPE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 19:55 Makina , Krujë

Shitet Bmw Seria 3 super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 17:26 Makina , Krujë

Bmw e36

2 100 EUR

05 Maj 03:10 Makina , Krujë

BMW E36 2.5

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:01 Makina , Krujë

Shitet bmw e36 2.5

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:21 Makina , Krujë

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 15:34 Makina , Krujë

bmw 318 nafte

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 00:35 Makina , Krujë

BMW seria 3

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Dhj 19:08 Makina , Krujë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Tet 13:08 Makina , Krujë

KARROTREC DENISI

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 15:46 Makina , Krujë

Shitet !!

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:46 Makina , Krujë

Bmw E36

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 17:02 Makina , Krujë

Bmv gjendje shum te mire

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 17:41 Makina , Krujë

Bmv ne gjendje shum te mire.

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 17:41 Makina , Krujë

Bmv ne gjendje shum te mire.

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 22:35 Makina , Krujë

okazion

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Dhj 09:10 Makina , Krujë

Shitetet bmw

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 21:14 Makina , Krujë

Shitet

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:11 Makina , Krujë

BMW 320D

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 20:47 Makina , Krujë

Bmw e46 330xd

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 12:51 Makina , Krujë

BMW 320 D

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:33 Makina , Krujë

Bmw 320D

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 17:48 Makina , Krujë

Shitet Bmw seria 3 2.0 nafte

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 01:27 Makina , Krujë

Bmw E91 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 16:38 Makina , Krujë

Bmw 330 X-Driver

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 18:41 Makina , Krujë

Bmw e46 320D

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 15:25 Makina , Krujë

Shitet bmw e36 cabrio per pjese

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 13:02 Makina , Krujë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Maj 14:56 Makina , Krujë

BMW 330 xd

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 14:52 Makina , Krujë

BMW 330xd

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 17:05 Makina , Krujë

BMW 318 benzin+gaz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 12:45 Makina , Krujë

Shitet bmw e36 cabrio hardtop

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 18:43 Makina , Krujë

Bmw 318 nafte 1.7 turbo me letra te sa jan ber

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 11:40 Makina , Krujë

BMW SERIA 3 2007 Start-Stop

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 02:04 Makina , Krujë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 12:42 Makina , Krujë

BMW 3 320 Lug fabrike M SPORT

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 17:08 Makina , Krujë

Denis

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 15:31 Makina , Krujë

BMW 3 Series Coupe (2000 lugu -2005)

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:57 Makina , Krujë

Shitet parakolb M3 dhe timon E36 1997

80 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 18:02 Makina , Krujë

Shitet Makina Bmw Ose Nderrohet Me Audi A3

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 09:50 Makina , Krujë

SHITET BMW

6 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 21:30 Makina , Krujë

BMW

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 23:06 Makina , Krujë

shiten disje mbrapakolp dhe timon per bmw e36

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 17:28 Makina , Krujë

BMW 320

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 18:00 Makina , Krujë

BMW 320D M3

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 18:24 Makina , Krujë

BMW 320

3 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 21:50 Makina , Krujë

BMW 320 dizel

2 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 09:40 Makina , Krujë

SHITET

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione