Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 3 Të gjitha në Korçë

316 , 112
318 , 101
320 , 346
323 , 7
324 , 2
325 , 27
328 , 4
330 , 21
335 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:32 Makina , Korçë

Bmw e 46

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:51 Makina , Korçë

Okazion !!! BMW Seria 3 benzine-gaz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 07:58 Makina , Korçë

Okazion pak dite

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:00 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 15:35 Makina , Korçë

Shitet BMW E46

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 00:09 Makina , Korçë

BMW 1.8 BENZN-GAZ shitet per arsye emigrimi vetem per 3 dit

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 08:52 Makina , Korçë

bmw e 46 Automat facelift shitet nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 22:50 Makina , Korçë

BMW Seria 3 M sport

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 13:09 Makina , Korçë

Okazion pak dite

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 21:55 Makina , Korçë

Okazion

1 770 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:33 Makina , Korçë

BMW 325i gaz-benzin

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 10:43 Makina , Korçë

Bmw 320i e90

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 07:56 Makina , Korçë

Bmw 320 compact

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:11 Makina , Korçë

Shitet okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 21:24 Makina , Korçë

SHITET Bmw 320i 6 pistona benzin gaz

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:35 Makina , Korçë

Okazion ! 320i coupe

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:35 Makina , Korçë

Okazion ! 320i coupe

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 17:43 Makina , Korçë

Okazion ! 320i coupe 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 17:55 Makina , Korçë

shitet okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 17:46 Makina , Korçë

Disqe original bmw

400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 10:37 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

2 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 16:06 Makina , Korçë

Ervin BMW

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Nën 12:11 Makina , Korçë

!! Shitet BMW 320i !! Okazion 24 ore !!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 17:31 Makina , Korçë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 19:47 Makina , Korçë

bmw

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 12:15 Makina , Korçë

shitet bmw

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 17:19 Makina , Korçë

Bmw 330D

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 13:51 Makina , Korçë

Cmim I pa diskutushem

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Tet 07:43 Makina , Korçë

Shitet bmw e36

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 12:26 Makina , Korçë

Bmw seria 3 1.8 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 19:25 Makina , Korçë

bmw

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 19:45 Makina , Korçë

Bmw 320Si -08

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 17:39 Makina , Korçë

Shitet motor Bmw 318

239 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:36 Makina , Korçë

Bmw 325xi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:59 Makina , Korçë

shitet

1 900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 05:19 Makina , Korçë

timon bmw

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Korr 21:17 Makina , Korçë

SHITET BWV viti fundi 2003 2.0 nafte

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 20:23 Makina , Korçë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 16:34 Makina , Korçë

Bmw E46

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 16:34 Makina , Korçë

Bmw e46

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 14:03 Makina , Korçë

Shitet BMW

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 23:51 Makina , Korçë

BMW 318ti compact

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 18:56 Makina , Korçë

BMW 318ti compact

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 11:12 Makina , Korçë

Bmw 320Si

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 19:40 Makina , Korçë

Shitet BMW

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 01:10 Makina , Korçë

bmw

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 01:10 Makina , Korçë

bmw

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:20 Makina , Korçë

bmw

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 11:42 Makina , Korçë

BMW 328i COUPE Gaz/Benzine

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 16:43 Makina , Korçë

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione