Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 318 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 318 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:09 Makina , Tiranë

���� BMW Seria 318 ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:15 Makina , Tiranë

bmw benzine gaz 318

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 12:27 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 3 GRAN TURISMO SPORT, 2014, DIESEL …

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 16:34 Makina , Tiranë

SHITET BMW OKAZION!!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 02:41 Makina , Tiranë

BMW 318

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 05:58 Makina , Tiranë

Shite BMW 318 ne gjendje te shkelqyer

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 10:21 Makina , Tiranë

shiten disqe bmw 17 origjinal

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 23:41 Makina , Tiranë

BMW 318

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 00:16 Makina , Tiranë

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 02:05 Makina , Tiranë

okazion Shitet bmw ne super gjendje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:29 Makina , Tiranë

Bmw 318 motorr 1.8 benzin

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 10:15 Makina , Tiranë

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 10:55 Makina , Tiranë

Bmw 318d

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 20:04 Makina , Tiranë

Bmw

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 18:19 Makina , Tiranë

Shitet Bmw super gjendje .

8 400 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 20:33 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 17:31 Makina , Tiranë

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 17:34 Makina , Tiranë

BMW E46

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 21:03 Makina , Tiranë

SHITET BMW318 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 16:27 Makina , Tiranë

Okazion super ekonomik 0684002642

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 20:25 Makina , Tiranë

shitet ose nderrim

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 11:09 Makina , Tiranë

Bmw

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 05:50 Makina , Tiranë

Bmw 318 e m-sport

45 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 18:07 Makina , Tiranë

Bmw seria 1

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 12:01 Makina , Tiranë

Bmw Gt 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Dhj 21:32 Makina , Tiranë

OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 10:24 Makina , Tiranë

Ne gjendje te mire

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 00:36 Makina , Tiranë

Bmw E46

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 10:25 Makina , Tiranë

Shitet bmw

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 13:56 Makina , Tiranë

BMW

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 09:31 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 318 Benzin 2000

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:59 Makina , Tiranë

SHITET BMV SERIA 3 Kamjo tip tronik 320 I

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 02:08 Makina , Tiranë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 01:56 Makina , Tiranë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 12:19 Makina , Tiranë

Shitet BMW

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 12:04 Makina , Tiranë

Shitet BMW

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 18:04 Makina , Tiranë

Bmw e46

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 12:10 Makina , Tiranë

BMW

49 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 15:07 Makina , Tiranë

BMW Series 3 e90 Cabrio Cabriolet Diesel Nafte

14 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Bmw 318 ne shitje

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 21:55 Makina , Tiranë

shitet

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:52 Makina , Tiranë

BMW M3 ����

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 14:13 Makina , Tiranë

pa fjal,shikoni fotot per me shun.

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 14:11 Makina , Tiranë

Bmw

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 05:22 Makina , Tiranë

Shitet 318 TDS

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Qer 11:20 Makina , Tiranë

Shitet BMW 318TDS

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Maj 17:41 Makina , Tiranë

BMW 318

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 15:14 Makina , Tiranë

Shitet BMW 318, 9000 €, benzine/gaz, 2007

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Maj 13:17 Makina , Tiranë

Okazion

11 000 EUR

03 Maj 17:05 Makina , Tiranë

Shitet motorr 1.8 i

90 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 318 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione