Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 318 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW 318 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:35 Makina , Durrës

2012 bmw 320 diesel automat

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

2012 bmw 318 diesel automat

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:57 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!BMW 318 DIESEL VITI 2006 MANUAL 6+1 MARSHE

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

BMW E36 318i Individual Technoviolet

5 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:32 Makina , Elbasan

e36 bmw cabrio

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:57 Makina , Tiranë

���� BMW Seria 318 ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:09 Makina , Elbasan

��❌⭕️Bmw seria 3 318d nafte manuale⭕️❌��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:55 Makina , Tiranë

Bmw 318d

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 17:51 Makina , Korçë

Okazion !!! BMW Seria 3 benzine-gaz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 13:59 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 3 GRAN TURISMO SPORT, 2014, DIESEL …

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 00:12 Makina , Tiranë

shiten disqe bmw 17 origjinal

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 20:04 Makina , Tiranë

Bmw

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:08 Makina , Tiranë

SHITET BMW OKAZION!!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:18 Makina , Durrës

Bmw 318d E91

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 22:53 Makina , Shkodër

Bmw seri 3

111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 22:53 Makina , Shkodër

Bmw seria 3

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 12:16 Makina , Kukës

Bmw okazjooon 999€ per 7 dit

999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 12:50 Makina , Lezhë

BMW 318TDS 1.7 NAFTE

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Shk 20:00 Makina , Vlorë

Bmw 318D

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 19:45 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:19 Makina , Tiranë

Shitet Bmw super gjendje .

8 400 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 17:34 Makina , Durrës

Bmw 318d E91

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 20:33 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 09:15 Makina , Berat

BMW 318d LOOK-M

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 18:22 Makina , Fier

BMW 318

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 15:34 Makina , Krujë

bmw 318 nafte

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 22:26 Makina , Elbasan

E36 bmw 318i cabrio

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 08:33 Makina , Vlorë

Bmw 318

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 22:36 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 17:31 Makina , Tiranë

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 20:24 Makina , Tiranë

BMW 318

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 17:25 Makina , Tiranë

BMW

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Jan 17:34 Makina , Tiranë

BMW E46

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Jan 21:45 Makina , Elbasan

Shitet bmw seria3 2007 Naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 21:03 Makina , Tiranë

SHITET BMW318 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 16:27 Makina , Tiranë

Okazion super ekonomik 0684002642

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 20:25 Makina , Lushnjë

shitet

100 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 20:25 Makina , Tiranë

shitet ose nderrim

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 11:09 Makina , Tiranë

Bmw

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 10:37 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

2 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 05:50 Makina , Tiranë

Bmw 318 e m-sport

45 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 18:07 Makina , Tiranë

Bmw seria 1

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 18:04 Makina , Kurbin

Shitet ose nderrohet

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 08:29 Makina , Fier

Bmw e36 318i benzin gaz 1100€ pa diskutushem

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 00:57 Makina , Tiranë

Shitet bmw ne super gjendje

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 12:01 Makina , Tiranë

Bmw Gt 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Dhj 21:32 Makina , Tiranë

OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:46 Makina , Kucovë

Okazion bmw e vecante

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 02:19 Makina , Shkodër

bmw 318 1995

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 10:24 Makina , Tiranë

Ne gjendje te mire

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW 318 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione