Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 316 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 316 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:24 Makina , Tiranë

Bmw 316 benzin gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 13:02 Makina , Elbasan

BMW Seria 3 F30

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 12:39 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 08:43 Makina , Berat

BMW-3-SERIES F30

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 13:03 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 e46 316i benzin.gaz

2 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 09:09 Makina , Tiranë

Shes

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 20:45 Makina , Gjirokastër

Bmw e36 316i

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 11:40 Makina , Durrës

BMW 316D

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 08:15 Makina , Tiranë

Shitet BMW 316- 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 09:47 Makina , Tiranë

Bmw 316i 2004 b/gaz

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 23:06 Makina , Tiranë

Bmw 316i 2004 b/gaz

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 17:10 Makina , Lushnjë

Bmw serie 3

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Korr 09:29 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 08:10 Makina , Vlorë

SHITET OSE NDERROHET BMW E36 LEXONI POSHTE PER ME SHUME

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 12:58 Makina , Tiranë

shite ose nderrohet

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 23:55 Makina , Tiranë

SHITET

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 08:08 Makina , Tiranë

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 08:24 Makina , Tiranë

Shitet BMW 316- 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 14:04 Makina , Krujë

E36 COUPE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 14:55 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:13 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:37 Makina , Korçë

Shitet bmw e36!!! 1.6

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 11:25 Makina , Tiranë

Shes

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 22:26 Makina , Tiranë

BMW E30 316I

3 000 EUR

18 Pri 10:04 Makina , Fier

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 13:44 Makina , Shkodër

BMW E30 316i 1981

9 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:53 Makina , Fier

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 14:05 Makina , Tiranë

BMW seria 3

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 17:51 Makina , Elbasan

BMW 2017 Dizel

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 11:27 Makina , Fier

shitet ose nderrohet me makin automat

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 15:35 Makina , Korçë

Shitet BMW E46

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:59 Makina , Fier

Okazion

270 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 13:40 Makina , Gjirokastër

U shit

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Mar 11:36 Makina , Lezhë

��OKAZION BMW 316i��

25 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:41 Makina , Elbasan

Bmw 1 lek

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Shk 20:49 Makina , Elbasan

Bmv

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 17:09 Makina , Tiranë

Kerkoj Bmw e36 seria 3 coupe

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Shk 21:17 Makina , Vlorë

Bmw

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 17:35 Makina , Vlorë

Bmw 316

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 17:31 Makina , Vlorë

Bmw

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 17:31 Makina , Berat

shitet BMW seria 3

5 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 18:21 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 19:27 Makina , Berat

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:28 Makina , Tiranë

Bmw seria 316

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 13:05 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 2.0 Naft 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 18:13 Makina , Berat

Shitet BMW 316 D

9 999 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 15:47 Makina , Berat

shitet BMW se

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 22:21 Makina , Tiranë

��Okazion Bmw��

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:51 Makina , Tiranë

shitet per arsye emigrimi

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 17:31 Makina , Korçë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 316 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione