Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Seri 1

114 , 24
116 , 154
118 , 414
120 , 453
123 , 18
125 , 11
130 , 9
135 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:41 ,

-Bmw E87 118 Diesel!!!!!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Dyqani ,

Okazion!BMW 120D—2.0 Diesel Sapoardhur!06

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 ,

BMW 120 AUTOMATIK GAZ+BENZIN 2007 (SUPER GJENDJE)

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 ,

Bmv 2006 naft 2.0 Okazion 4200 euro Okazion

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:58 Dyqani ,

BMW 118d

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:57 Dyqani ,

BMW 120d

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:18 Dyqani ,

✅BMW116 1.6 benzin✅

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 ,

Bmw 2.0 Nafte Automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:53 Dyqani ,

Okazion BMW 118 dizel 2008

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 Dyqani ,

BMW SERIE 1 AUTOMATIKE..GERMANY

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 Dyqani ,

BMW 116D AUTOMATIKE.GERMANY

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 ,

Bmw seria 1 118d me dogan+liber sherbimesh

4 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 ,

Shitet BMW seria 1 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:59 ,

BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:32 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Automatike Viti 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:24 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:10 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:48 ,

BMW SERIA 1 200 NAFTE 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:51 ,

Bmv 120 2.0 Diesel Automatike 2005 Super MUNDESI NDERIM

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 19:48 ,

BMW

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 17:06 ,

Shitet ndrrohet

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 15:34 ,

Bmw 118D 2011 143kuaj 2.0 naft Automatic

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 13:45 ,

BMW 116

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 22:08 ,

Shitet okazjon

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 11:20 ,

BMW Series 1

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 11:14
Linku:
Dyqani ,

Bmw 118 -kambio automatike

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 10:59 ,

Bmw Seria 1 automat 2.0 naft OKAZION 08

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 01:37 ,

BMW seria-1 2006 auto benzin+gas

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 14:25 ,

BMW SERIE 1. Nderrim

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 10:10 ,

!!!Okazion!!! Shitet Bmw 118d (Me Targa)

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 10:10 ,

Shitet Nderrohet Bmw 118d Nga Italia (Me Targa)

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 09:13 ,

Shitet BMW 118D 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 11:00 ,

BMW 116d 2.0 DIZEL ///M PERFORMANCE BMW EDITION 1

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 11:30 ,

SHITET BMW SERIA 1

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 10:27 Dyqani ,

U SHIT !! BMW 118 (Seria 1) Diesel

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 08:23 ,

��BMW SERIA 1 V.P 2009 ME DOGAN SUPER GJENDJE��

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 17:54 ,

bmw seria 1 full okazion 3500€ 2.0 naft

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 16:33 ,

70euro te dyja

70 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 14:34 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 14:16 ,

BMW Seria 1 Full Option M Performance

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 11:51 ,

bmw

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 10:44 ,

SUPER OKAZION GL

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 00:50 ,

Bmw seria 1 AUTOMAT

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 19:44 ,

BMW 120d

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 00:45 ,

BMW 120D Nafte Diesel 1 Series Seria 1

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 00:45 ,

Shitete

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:13 ,

Shitje BMW seria1

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 15:56 ,

Bmw M 118 dizel 2008 sport package

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:11 ,

Shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione