Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | M3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW M3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Korr 15:11 ,

Shitet BMW seria M3

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:24 Dyqani ,

BMW M3 2016 450hp

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 00:33 ,

Shitet BMW 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 10:37 ,

Bmw e36

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 20:52 ,

Shitet BMW E46 3200€ E diskutueshme

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 15:20 ,

Bmw seria 3

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 11:06 ,

Okazion shitet BMW

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 21:53 ,

BMW

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 18:52 ,

BMV SERIA 3 2008 Benzine

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 02:41 ,

BMW seria3

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 09:29 ,

Shitet Bmw 318 M performance

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 12:03 ,

Bmw e46 1.8 benzine gaz

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 11:50 ,

Bmw e46 1.8 benzine gaz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 18:17 ,

BMW M3 4.0 V8 Cabrio 2008

27 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 16:16 ,

Bmw e36

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 08:34 ,

BMV

4 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 09:08 ,

Shitet bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 13:54 ,

BMV M3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 10:02 ,

Me gjendje te mir

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 14:19 ,

BMW 320 D kambio Automatike

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 07:18 ,

Bmw E36 drift shitet ose nderrohet me makin

1 300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 16:31 ,

Shitet

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Korr 15:39 ,

BMW cuper cabrjolet gjendja super te mir benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 10:44 ,

Shitet BMW

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 19:07 ,

BMW 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 21:18 ,

Bmw m3

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 23:38 ,

Bmv seria 3

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 13:34 ,

Bmw M3 automatik 2.0 naft viti 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 04:21 ,

shitet/ndërohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 11:31 ,

Bmw M3 f30 viti 2013 automatik naft

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 10:29 ,

Shitet BMW M///

16 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 17:04 ,

Shitet BMW M///

16 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 09:57 ,

Shitet BMW Look M

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 22:42 ,

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 07:24 ,

Bmw E60 525i M package TüV

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 02:00 ,

Bmw M3

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 18:10 ,

Shitet bmw seria e 3.

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 11:11 ,

BMW M3

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 11:10 ,

BMW M3

1 400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 19:12 ,

Shitet Bmw Seria3 super gjendje

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW M3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione