Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan | Automjete | Makina | BMW | M-modele

M3 , 7
M5 , 9
M550 , 1
X5 M , 17
X6 M , 5
Z3 M , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:21 Dyqani ,

Bmw 3.0 i

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

**OKAZION**Shitet BMW X6M 3.0 Disel

18 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 14:24 ,

BMW

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 08:18 ,

SHITET X5 E 2011 BENZIN-GAS

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 08:24 ,

X5 (3000 Benzin-gas 2011 Luk M )

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:54 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 00:27 ,

Vendodhja (qyteti ): Elbasan Shitet: bmw E60 seria 5 M •Vit

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 06:49 ,

SHITET X5-M 2010 -3000 benzin-gas

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 09:20 ,

SHITET X5-M 2010 -3000 benzin-gas

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 21:18 ,

Bmw m3

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 13:50 ,

Bmw X6 M

18 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 13:13 ,

OKAZION Shitet ose ndrrohet

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:08 ,

Shitet per arsyje mos perdorimi

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 17:57 ,

Disqe x5

900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 09:12 ,

U Shit ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 16:05 ,

BMW SERIA 5

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 11:26 ,

BMW LOOK M5

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 18:36 ,

Bmw x5

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 21:48 ,

shes makinen per arsye mos perdorimi

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:21 ,

rendy

28 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Jan 20:21 ,

BMW m3

28 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 20:39 ,

Bmw x6

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Gush 17:17 ,

X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 06:22 ,

SHITET x5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 18:05 ,

Shitet makine ne gjendje perfekte ×5

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 07:50 ,

Shitet x5 e 2006 automat nafte .

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 19:43 ,

bmw m3 e36

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 19:55 ,

BMw Z3 cabrio targa CH��������������������

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Shk 22:36 ,

kerkoj bmw e46 kabrio

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 20:24 ,

Shitet BMW X6

24 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Shk 18:49 ,

Okazionn

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Shk 20:33 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Jan 12:02 ,

Go pro camera hero 5

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 13:27 ,

BMW X6 3.0D-Sport Package

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Gush 14:28 ,

Shitet bmw m3

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Dhj 15:45 ,

BMW X5 benzin+gaz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 23:07 ,

BMW X5 dizel -05

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 10:05 ,

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:09 ,

BMW M5 dizel -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Shk 16:14 ,

BMW M5 packet -04

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione