Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Acura , 5
Audi , 23
Bentley , 2
BMW , 10
Citroën , 2
Daihatsu , 2
Ferrari , 2
Fiat , 9
Ford , 13
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 2
Maybach , 1
Mazda , 1
Nissan , 4
Opel , 5
Peugeot , 6
Porsche , 2
Renault , 5
Seat , 3
Škoda , 1
Smart , 2
Suzuki , 2
Toyota , 7
Volvo , 1

Blej Makina të reja dhe të përdorura. Gjeni llojshmëri makina në blerje tek platfoforma Merrjep.al për të kënaqur çdo kërkesë tuajën si per shembull: Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo etj. Merrjep.al është platforma e lider që ofron zgjedhje të larmishme për të blerë makina në Shqipëri. Shihni njoftime për blerë makina të përdorura dhe të reja në Merrjep.al. Merrjep makina është tashmë tregu më i madh online për blerje të makinave të përdorura si dhe të reja.11 Gush 13:40 ,

Kerkoj BMW

05 Gush 16:38 ,

Autovetura


Blej Makina të reja dhe të përdorura. Merrjep makina ofron mundësi për të zgjedhur vetëm me një klik makina në blerje që ju keni nevojë. Imagjinoni sikur vetëm në disa minuta të shikoni qindra modele makinash për çdo okazion që ju kërkoni apo të nxirrni njoftimin tuaj që të ketë ekspozim tek mijëra njerëz në vetëm pak minuta. Njoftimet tek platforma Merrjep.al ofrojne jo vetëm një llojshmëri makinash, por dhe çmimesh, modelesh dhe ngjyrash.Blej Makina ne ShqiperiShumë lehtë mund të gjeni në blerje modele të ndryshme si Audi, BMW, Mercedes-Benz, VWVolkswagen, Toyota, Volvo e gjitchka që mund tju nevojitet tek Makina me shumë kategori të tjera që plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja.Hapni llogarinë tuaj për të nxjerrë njoftime për makinën tuaj!Fitoni shikueshmeri për automjetin që ju shisni, në kohë të shkurtër, në mijëra njerëz vetëm tek platforma më e madhe për blerje makinash në Shqipëri,Merrjep.al. Vendosni njoftimin për makinen tuaj dhe pasurojeni atë me detaje për të bërë të mundur përcjelljen e vlerave të tij tek personat që mund të jenë të interesuar. Këtë mund ta bëni shumë thjesht vetëm duke krijuar account-in tuaj tek platforma Merrjep.al. Mjaftojnë të vendosni disa foto, një informacion të shkurtër për vlerat që makina juaj ka apo dhe pjesët e makinave si psh transmetuesi, ngjyra, motori, xhamat etj, dhe njoftimi juaj merr shikueshmëri të menjëherëshme.


Zgjidhni me komoditetin tuaj të blini makinën që me tepër ju përshtatet: me çmim të lirë dhe ekonomik, e përdorur apo e re, me konsum të ulet, me ngjyrën dhe modelin që ju dëshironi.Mjafton të hapni njoftimet e Merrjep.al për makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri. Kaq thjesht, dhe nje larmishmëri zgjedhjesh bëhen tuajat për vetëm një çast.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione