polo | Berat | Automjete | Makina

Fiat , 2
Audi , 1
BMW , 1
Ford , 1
MINI , 1
Plymouth , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:15 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:04 Dyqani ,

VW polo 1.6benzin Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:36 ,

Shitet VW Volkswagen Polo

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:31 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 ,

Mitsubishi l200 Full option Okazionn

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:57 ,

POLO

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 18:38 ,

POLO

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 10:09 ,

VW POLO 1.6 BENZINE/GAZ 2011

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 17:28 ,

Shitet Polo ne gjendje te mire

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:21 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 20:07 ,

Wolswagen Polo

115 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:32 ,

Polo 1.2 Benzin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:42 ,

Fiat Punto 1.3 nafte viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 11:42 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 16:58 ,

Polo 1.4 benzin gas 1500 euro 0686971391

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:41 ,

shitet polo 1.4 benzinë

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 21:30 ,

Okazion shitet-nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:26 ,

Shitet WV Polo 1.4 Benzin

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 17:47 ,

!!Okazion!!!Mercedes benz S320

11 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 19:48 ,

Polo

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 10:05 ,

VW Polo benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 17:49 ,

Mercedes Benz S350 Bluetec Lang Version 2016

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 18:05 ,

Shitet polo

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:32 ,

VW Polo ����OKAZION ���� vetem per Janarin

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 20:26 ,

Mercedes-benz E220 Paket AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:21 ,

Polo 1.4 benxin 97

1 050 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 17:46 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 19:45 ,

SHITET ose Nderohet Volsvagen polo 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 09:55 ,

Shitet Volkswagen Polo

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 12:33 ,

SHITET 1.4 NAFT

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 11:10 ,

polo

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 20:14 ,

Mercedes E280

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 13:29 ,

VOLKSWAGEN POLO AUTOMATIK

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 12:08 ,

Volkswagen polo 1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 21:06 ,

Volswagen Polo1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 20:46 ,

Volswagen Polo 1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:58 ,

VW Polo 1.2 Benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 10:48 ,

Polo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 00:13 ,

Ford mondeo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 13:23 ,

VW Volkswagen POLO!AUTOMATIK

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 17:27 ,

OKAZION!VOLKSWAGEN POLO AUTOMATIK

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 21:18 ,

Polo 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 22:47 ,

Mercedes Benz

1 500 EUR

15 Qer 13:06 ,

Okazion VW Polo benzin

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 10:13 ,

Shitet VW Polo.

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 14:20 ,

VW Polo 1.6 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 14:20 ,

VW Polo 1.6 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 15:42 ,

VW Polo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 11:56 ,

polo

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo Polo Polo polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione