Benz | Berat | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1539
Fiat , 8
Audi , 7
Toyota , 4
Acura , 3
Ford , 3
Renault , 3
Nissan , 2
Opel , 2
BMW , 2
Seat , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Lotus , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Alpina , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz ,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:59 ,

Mercedes-Benz E-klase blue-eficency 2010

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:38 ,

Mercedes-Benz 220 kamjo manuale 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:30 ,

Shitet ml 4x4 super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:41 ,

Mercedes Benz Avantgarde

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 ,

Okazion Mercedes Benz Sprinter 2015

12 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:18 ,

OKAZION !!! Mercedes Benz 2003

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:11 ,

MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI SPORT EDITION 2009

5 220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:23 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

Mercedes Benz

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Mercedes Viano Okazion

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 ,

BENZ W203 C180K 2005 benzin gas

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

BENZ W203 C180K 2005 -benzin gas-

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 ,

Mercedes-Benz

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:07 ,

Shitet Mercedes C klas 2.2 naft viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:07 ,

Shitet Mercedes E 250 cdi viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:52 ,

Mercedes Benz E280

8 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:14 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:57 ,

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:37 ,

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:15 ,

Mercedes E 240 Benzine/Gaz Super

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 ,

Mercedes Benz EVO E 200 Kompressor Benzine/Gaz 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

Mercedes Benz C200 Nafte Manual

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:18 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:12 ,

Mercedes Benz 240 dizel 1983

3 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: > 500 000
Dje 13:42 ,

MERCEDES BENZ E 350 4Matic 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:55 ,

Shitet okazion per pak dit

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 22:52 ,

Mercedez-Benz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 20:59 ,

��OKAZION BENZ B CLASS 2.0 CDI 2007

3 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:27 ,

Mercedes benz c class

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 19:17 ,

Mercedes Benz E240 Benzin + Gas

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 17:44 ,

mercedenz benz e class w211 220 evo

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 15:21 ,

Okazion

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 06:21 ,

Mercedes Benz C 200 EVO

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

Mjet

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 09:38 ,

Benz E Class Avantgarde FULL Panorama

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 10:23 ,

Mercedes Benz A Class 1.7 nafte , viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 10:21 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:21 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:20 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzine -Gaz, viti 2009.

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:20 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte, viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:19 ,

Renault Clio 1.4 Benzine Gaz, viti 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:19 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:18 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 07:18 ,

C class 2004 Compresor 180 benzin 3100€ letra 1 vit

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 17:48 ,

Mercedes benz 203

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:17 ,

Mercedes benz 220

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 23:38 ,

Okazion

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 23:09 ,

Shitet mercedez benz E250 D Automat

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 17:57 ,

Mercedes benz

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione