Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi TT Të gjitha në Tiranë

TT , 84
TT RS , 11
TTS , 27

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Mar 22:32 Makina , Tiranë

AUDI TT COUPE 2.0 TFSI QUATTRO LED XENON

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Mar 12:55 Makina , Tiranë

Shes audi TTS sport 2.0 tdi

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 22:23 Makina , Tiranë

OKAZION TIMON AUDI TT 20 EURO

20 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 21:07 Makina , Tiranë

okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:37 Makina , Tiranë

SHITET AUDI TTS LINE 2010 0692075111

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Nën 13:04 Makina , Tiranë

AUDI TT COUPE 2.0 TFSI QUATTRO LED XENON

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 20:54 Makina , Tiranë

Audi TT S Line 2.0 TFSI

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 09:42 Makina , Tiranë

Shitet audi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 12:03 Makina , Tiranë

Audi TT RS- Line 2018 2.0 TFSI - OKAZION ����

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Pri 20:25 Makina , Tiranë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 12:52 Makina , Tiranë

SHITET ose ndrrohet me mk

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Shk 12:42 Makina , Tiranë

makin ne shitje

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Shk 11:21 Makina , Tiranë

Audi TT Coupe 2.0 TDI quattro

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Jan 20:51 Makina , Tiranë

Audi TT

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 20:40 Makina , Tiranë

Okazion audi

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 17:44 Makina , Tiranë

OKAZION!

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 12:05 Makina , Tiranë

Shitet Audi 2009

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Qer 11:16 Makina , Tiranë

Audi TT

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 22:30 Makina , Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 22:09 Makina , Tiranë

vetem whatsapp

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 17:14 Makina , Tiranë

shiten audi tt reno megane dhe ford fjesta

111 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 17:02 Makina , Tiranë

shiten tre lloj makinash reno megane audi tt frod

1 111 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 16:38 Makina , Tiranë

Okazion Audi TTS 2020 Cabriolet

33 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 14:21 Makina , Tiranë

Audi tt

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 08:31 Makina , Tiranë

Audi TT turbo

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 00:20 Makina , Tiranë

OKAZION✅✅

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 17:10 Makina , Tiranë

Audi TT benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 14:23 Makina , Tiranë

Audi TT benzine gas 1.8 Turbo cabriolet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:00 Makina , Tiranë

Audi TT në shitje

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 14:31 Makina , Tiranë

AUDI TT OKAZION Mundesi Nderrimi

1 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 21:56 Makina , Tiranë

shitet

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:27 Makina , Tiranë

Shitet Audi TT 2.0

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Jan 00:43 Makina , Tiranë

Audi TT

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 22:56 Makina , Tiranë

Audi TT Coupe 2.0 TDI DPF quattro

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 12:37 Makina , Tiranë

Audi tt

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 15:27 Makina , Tiranë

audi tt ne gjendie shum t mir

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 00:32 Makina , Tiranë

Audi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 09:01 Makina , Tiranë

Audi TT

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:07 Makina , Tiranë

Audi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 17:35 Makina , Tiranë

Audi tt s-line

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 01:44 Makina , Tiranë

Audi tt

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 18:26 Makina , Tiranë

TT AUDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 10:42 Makina , Tiranë

AUDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 21:58 Makina , Tiranë

OKZION!!

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 22:07 Makina , Tiranë

Audi TT

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 11:34 Makina , Tiranë

Audi TT

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 11:25 Makina , Tiranë

Audi TT

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:09 Makina , Tiranë

Shitet!

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 15:42 Makina , Tiranë

Audi TT rs 3.0 tsi

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Maj 08:45 Makina , Tiranë

Audi TT

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione