Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Shkodër

RS-modele , 6
S-modele , 31
TT , 5
100 , 2
200 , 3
80 , 8
90 , 1
A1 , 4
A2 , 6
A3 , 211
A4 , 450
A5 , 46
A6 , 522
A7 , 18
A8 , 139
Allroad , 7
Q3 , 2
Q5 , 32
Q7 , 85
QUATTRO , 1
RS7 , 2
SQ5 , 1
V8 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 09:27
Linku:
Makina , Shkodër

AUDI Q5 2.0 TDi 2010 Full Premium

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:23 Makina , Shkodër

AUDI A3 AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:45 Makina , Shkodër

AUDI A8 4.2 DIESEL

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 Makina , Shkodër

Shitet Audi Q7

40 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:02 Makina , Shkodër

Shitet nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:50 Makina , Shkodër

Audi a4

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:47 Makina , Shkodër

audi a4

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:35 Makina , Shkodër

shitet

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:16 Makina , Shkodër

AUDI A3 2.0 tdi 2015 automat

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:02 Makina , Shkodër

AUDI A8 4.2 TDI SUPER OKAZION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 19:39 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:48 Makina , Shkodër

Audi Q5

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:43 Makina , Shkodër

Audi A4

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:07 Makina , Shkodër

AUDI Q5 2.0 TDi 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 10:05 Makina , Shkodër

Audi a6 2.5 2003 per pjese

400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 00:56 Makina , Shkodër

Aidi A7 S-line quatro biturbo 3.0 V6 313 HP Fabrike

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 23:38 Makina , Shkodër

4500€ Shitet Ose nderrohet

4 500 EUR

27 Maj 21:48 Makina , Shkodër

Audi A3 diesel

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 12:21 Makina , Shkodër

SHITET AUDI A8 FULL !!!!������������ 4.2 TDI

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 09:41 Makina , Shkodër

Audi A6 Automat -2011 ����

16 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 09:31 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 08:29 Makina , Shkodër

Audi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 07:21 Makina , Shkodër

Audi 3.0tdi

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 01:16 Makina , Shkodër

Audi Q7 4.2 TDI

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 08:22 Makina , Shkodër

Audi A4

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:52 Makina , Shkodër

Audi A4 2015. Euro 6

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 09:27
Linku:
Makina , Shkodër

AUDI Q5 2.0 TDi 2010 Full Premium

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 19:27 Makina , Shkodër

AUDI A6 3.0 QUATTRO SUPER GJENDJE 2005 AUTOMAT

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
21 Maj 10:37 Makina , Shkodër

AUDI A6 QUATRO 3.0 OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 09:49 Makina , Shkodër

Audi A6

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 12:10 Makina , Shkodër

Shitet Audi A6

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 02:30 Makina , Shkodër

AUDI A6

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 15:56 Makina , Shkodër

Audi A4 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:34 Makina , Shkodër

Shitet Audi a3 naft 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:05 Makina , Shkodër

Audi Q5 2.0TDI FUND 2010 AUTOMAT

1 EUR

16 Maj 23:41 Makina , Shkodër

Shitet audi a3 full panorama full opiton

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 18:06 Makina , Shkodër

A3 2.0 tdi 2006 shitet ose nderrohet me e350 2010-2013

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 17:58 Makina , Shkodër

Audi A4

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:35 Makina , Shkodër

SHITET AUDI A8

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
15 Maj 16:38 Makina , Shkodër

Audi A6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:17 Makina , Shkodër

Audi A6 Allroad 3.0 tdi quatro 4X4

5 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 16:19 Makina , Shkodër

AUDI A6 QUATRO 3.0 OKAZION

11 111 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 15:27 Makina , Shkodër

❌Shitet Audi A6 Okazion❌

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 12:45 Makina , Shkodër

Audi A8 Matrix

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 07:08 Makina , Shkodër

❗️SHITET❗️AUDI Q5 QUATTRO S LINE

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:09 Makina , Shkodër

❗️SHITET❗️AUDI Q5 QUATTRO S LINE

12 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:51 Makina , Shkodër

AUDI AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 17:20 Makina , Shkodër

Audi Q5

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 09:03 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 11:13 Makina , Shkodër

AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:58 Makina , Shkodër

❗️SHITET❗️AUDI A4 2.0 TDI

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione