Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi

RS-modele , 69
S-modele , 418
TT , 167
100 , 36
200 , 39
80 , 176
90 , 11
A1 , 48
A2 , 266
A3 , 5116
A4 , 9571
A5 , 1094
A6 , 5663
A7 , 358
A8 , 1359
Allroad , 112
Cabriolet , 22
Coupé , 4
Q3 , 76
Q5 , 382
Q7 , 810
QUATTRO , 23
R8 , 9
RS7 , 5
RSQ3 , 1
S1 , 1
S7 , 10
SQ5 , 11
V8 , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:45
Linku:
,

Audi A5 2.7 V6 2009 Full Option / nderrohet me s320

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 16:20
Linku:
,

Audi Q3 S Line 2.0 Diezel (177 Kuaj) viti 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:37
Linku:
,

SUPER AUDI A8 2011 OKAZION

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 21:39
Linku:
,

Audi A4 SLine

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59
Linku:
,

Audi Q7 S Line

34 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:50 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:46 ,

SHITET AUDI Q3 2016 S LINE QUATRO

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:45 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:44 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Audi A6 2.0 Tfsi Full Option

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Audi Q8

80 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:38 ,

Shitet A4 Quattro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:36 ,

Audi A4 Automat

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36 ,

�� AUDI A3 2.0 TDI-AUTOMAT /SPORT/BACK FULL FULL OPSION ��

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Shitet Audi A6 2.7 cc

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:34 ,

SHITET AUDI A 4 SW AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 ,

Shitet Audi A6 2.7 cc

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:34 ,

����Audi A3 S-Line 2009

6 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

Audi A4 Automatic

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 ,

�� SHITET �� ��0692929100

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:31 ,

-Audi A3 2.0 Tdi Automat////-Panorama!!!!!

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:31 ,

Audi A6

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:29 ,

I DISKUTUESHEM AUDI A-6 S LINE QUATRO 3.0 TFSI €8000

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:29 ,

Audi 2008 naft 2.0 Okazion 3700 euro ska diskutim Okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:28 ,

Audi A3 2005 Automat 4300€ I Diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 ,

Okazion: Audi A3 Sportback viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:28 ,

Audi A3 S Line

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:27 ,

"Audi A4 2.0tdi viti 2006 Super gjendje✅

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 ,

Audi A3 2.0tfsi Automatik

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:21 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

OKAZION vetem sot 6300 Euro Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

✅ SHITET AUDI A4 2009 SUPER GJENDJE ✅

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Dyqani ,

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

AUDI A4 NE SHITJE AUTOMAT 2.0 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

AUDI A6 3.0 TDI FACELIFT ARDHUR NGA ZVICRA����

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 ,

Audi a4 ‘07 automat 3650€

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

AUDI Q7,VITI 2012

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:10 ,

Goma dhe disqe nr 225/45/18 hankook 100 % te reja

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:10 ,

U SHIT PER 1DITE! instagram:autolux.al FLM MERRJEP

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 ,

Audi A3 S-line 2.0 tdi viti 2007 me dogan sapo ardhur

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 ,

♦️♦️OKAZION Audi A6 3900$ OKAZION♦️♦️

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:08 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Audi A8 Quattro 4.2 Diesel Full

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:07 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:07 ,

AUDI 2.0,,,A4,,,BENZIN+GAZ,, 2007,,,AUTOMAT,,nga ZVICRA

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 ,

AUDI A3,,,NAFTE,,,2008,,,NGA ZVICRA,,,

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:06 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione