Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi S8 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi S8 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:48 Makina , Tiranë

Audi S8 10/10

53 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 12:16 Makina , Fier

Audi S8

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 18:46 Dyqani Makina , Tiranë

Audi S8L QUATRO Viti Prodhimit Fundi 2020 4.0 Benzin

117 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Sht 02:10 Makina , Tiranë

Audi S8 Okazion

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 20:45 Makina , Durrës

Audi S8 5.2s V10 Exclusive

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 21:19 Makina , Tiranë

Audi S8

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 15:25 Makina , Tiranë

Shitet Audi S8

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Gush 11:35 Makina , Vlorë

Audi s8 2014 750hp+

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 19:50 Makina , Tiranë

Kontaktoni tek numri per detaje

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Gush 16:19 Makina , Tiranë

AUDI S8 EXCLUSIVE (1 of 500)

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 17:40 Makina , Elbasan

Shitet Audi S8��

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 15:13 Makina , Durrës

audi s8

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 15:10 Makina , Durrës

audi s8 5.2 v10

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 16:43 Makina , Dibër

Audi S8 4.2 366 HP Reinstalling Model 2003

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 07:45 Makina , Tiranë

AUDI S8 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 14:35 Makina , Tiranë

AUDI S8

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 11:30 Makina , Tiranë

SHITET 2020 AUDI Q8 55TFSI (OKAZION)

68 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

Audi space frame

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:29 Makina , Vlorë

Shitet Audi S8 , vit prodhimi 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:52 Makina , Vlorë

Audi A8 full option

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 17:29 Makina , Tiranë

Shitet audi s8

110 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Pri 23:09 Makina , Tiranë

Audi S8 5.2TFSI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 00:15 Makina , Vlorë

Shitet Audi S8 2014

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 12:42 Makina , Tiranë

okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 17:50 Makina , Durrës

Audi s8

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 19:24 Makina , Durrës

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:19 Makina , Durrës

Audi S8 Benzine/Gaz

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 16:01 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET AUDI S8

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 11:51 Makina , Tiranë

Shitet

35 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 15:56 Makina , Tiranë

Okazion

47 000 EUR

22 Mar 13:11 Makina , Tiranë

Audi S8 Lungo QUATTRO Full Opsion Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 23:27 Makina , Lezhë

Shitet / ndrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 18:03 Makina , Tiranë

Audi s8

120 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 06:39 Makina , Tiranë

okazion ne gjendje super

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 20:45 Makina , Tiranë

okazion ne gjendje super

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 04:55 Makina , Krujë

Audi S8 7 € vetem per 3 Dit

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 23:53 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet me makin me fe

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 17:59 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 01:50 Makina , Tiranë

Audi s8

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 17:01 Makina , Durrës

Okazion 6000 Euro

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 10:25 Makina , Durrës

Audi

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Gush 14:22 Makina , Fier

Shitet Audi A8 modeli S8

9 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:08 Makina , Tiranë

Shitet Audi s8

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:33 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 nafte Shitet ose ndrohet me automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:41 Makina , Tiranë

SHITET AUDI S8

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 20:03 Makina , Shkodër

Audi S8

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 11:28 Makina , Vlorë

Shitet dhe mundesi nderrimi me makine me te vogel

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 23:34 Makina , Tiranë

AUDI S8 , 4.0 TFSI V8 , 83.000 KM , FULL OPTION

29 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Mar 19:53 Makina , Kukës

audi s8

12 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi S8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione