Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi S4 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi S4 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:53 Makina , Durrës

Audi S4 Viti 2012 Motorr 3.0 Benzin Supercharger

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:40 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:39 Makina , Fier

S4 130.000KM

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 14:16 Makina , Tiranë

Shitet Audi S4 Quattro , 4.2 V8 344CV

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 19:22 Makina , Tiranë

Disqe 16”

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 02:43 Makina , Durrës

Kerkoj s4 s5 s6 s8

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Korr 21:05 Makina , Tiranë

Audi s4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 22:07 Makina , Tiranë

audi s4

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 13:52 Makina , Fier

����S4 130.000KM ��✈️

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 16:11 Makina , Tiranë

Shitet Audi s4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 22:19 Makina , Tiranë

Audi s4

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 11:40 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 S-line

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 11:56 Makina , Tiranë

OKAZION ! Audi S4 3.0benzine 450hp Stage1 full/ nderrohet

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 22:53 Makina , Tiranë

AUDI S4 FABRIKE

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 17:27 Makina , Tiranë

Audi S4 3.0 TFSI Supercharged

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 16:05 Makina , Tiranë

AUDI S4 FABRIKE

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 20:44 Makina , Fier

��S4 FABRIKE 135.000KM ✅

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 17:12 Makina , Shkodër

Motor 2.8 plus kambio automatike

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 15:51 Makina , Shkodër

Audi A4 2.8 sline

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 20:44 Makina , Shkodër

Audi 2.8 sline

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:46 Makina , Fier

S4 okazion.!

10 600 EUR

13 Dhj 05:58 Makina , Durrës

Okazion Shitet Audi S4

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 10:02 Makina , Fier

Audi

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 17:16 Makina , Tiranë

Audi S4 2011 ne shitje

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 09:38 Makina , Durrës

AUDI S4 3.0 benzine 2012

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Gush 18:22 Makina , Tiranë

Audi A4

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 18:22 Makina , Tiranë

Audi A4

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 18:22 Makina , Tiranë

Audi A4 S-line

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 12:05 Makina , Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 18:43 Makina , Elbasan

Audi S4 super okazion

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:17 Makina , Kavajë

Àudi A4 1.9 tdi

25 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 21:25 Makina , Fier

❌Audi S4 OKAZION❌

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 23:50 Makina , Tiranë

AUDI A4 S LINE

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:50 Makina , Tiranë

Audi A4 S-line 2010 2.0 Turbo

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:53 Makina , Fier

AUDI S4 origjinal 4.2 Benzin-Gaz Mundsi Nderrimi

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:27 Makina , Tiranë

Audi A4 S line 4x4 Automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 22:21 Makina , Tiranë

U SHIT

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 21:24 Makina , Berat

Audi S4 3.0 TFSI quattro

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Dhj 16:34 Makina , Mallakastër

Audi S4 (look RS)

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Dhj 22:24 Makina , Tiranë

Audi A4 S4

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 18:50 Makina , Korçë

shitet

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 13:04 Makina , Tiranë

AUDI S4 4.2 V8

9 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 23:34 Makina , Fier

Shitet/nderroet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 06:30 Makina , Tiranë

shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 01:33 Makina , Tiranë

Audi s4 3.0 450 hp shummi vecant 13

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 00:42 Makina , Tiranë

Audi s4

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 23:22 Makina , Tiranë

Shitet s4

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:07 Makina , Mallakastër

Audi S4 (look RS)

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Korr 11:07 Makina , Mallakastër

Audi S4 (look RS)

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi S4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione