Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | RS-modele

RS2 , 6
RS3 , 12
RS4 , 12
RS5 , 22
RS6 , 34

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:11 Dyqani ,

OKAZION AUDI RS6 ��

29 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 01:05 ,

Audi RS5

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 18:58 ,

Audi RS6 V10 Biturbo

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 15:05 Dyqani ,

Shitet Audi RS3

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Mar 12:41 ,

Audi Rs5

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 23:39 ,

Shitet Audi RS5 2.7 nafte

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 17:30 ,

2700 naft

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 11:35 ,

Audi RS5 Fabrike 4.2 FSI V8 CarbonPacket

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 21:25 ,

Audi RS3 Limousine Sport

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Shk 02:56 ,

Audi RS5 OKAZION

18 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 21:37 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 23:20 ,

Audi Rs6

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 21:22 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 03:10 ,

Audi RS6 2017

52 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Dhj 03:10 ,

Audi RS6 2017

52 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 12:43 ,

Shitet

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 22:20 ,

Audi rs6 2018 super full

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Sht 21:34 ,

Geri

31 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 22:49 ,

Audi RS6

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 22:49 ,

audi A6

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 00:09 ,

Shiten Serdile Rs6

1 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 09:51 ,

vaj ulliri

5 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:00 Dyqani ,

Okazion!Audi RS5 4.2 benzine Quattro 116Mije Km!2014

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 09:53 ,

Audi RS6 4.0T Quattro Performance

65 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Maj 09:30 ,

Audi RS5

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 20:17 ,

Audi RS6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:05 ,

Audi A5-RS5-Optik.

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 00:05 ,

Audi A5-RS5-Optik.

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 00:05 ,

Audi A5-RS5-Optik.

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 18:58 ,

Audi rs5

19 001 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 04:36 ,

shitet audi a4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 03:28 ,

audi rsq3

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 22:39 ,

audi RS6

32 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Shk 16:50 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 16:01 ,

Shitet Audi S4 naft 2 mishe letra prera shum e mbajtur

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 09:44 ,

Audi Rs6

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 00:48 ,

audi

52 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Nën 22:30 ,

Audi rs6 2015

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Nën 20:48 ,

Audi RS5

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Nën 09:18 ,

Audi rs6 91mij km

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Tet 17:32 ,

Kazan rakie

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Tet 09:44 ,

Audi RS6 dizel

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 12:44 ,

shitet nderrohet me makin me te vogel automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 22:08 ,

Audi S3

7 920 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 20:46 ,

AUDI RS6

80 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 15:38 ,

Gps Per Makina Dhe Motorra

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 15:34 ,

Gps Per Makina Dhe Motorra

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione