Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | Q5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Audi Q5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:11
Linku:
Dyqani ,

AUDI Q5 (S-LINE),2012,FULL! (KAMERA+NAVI+START/STOP)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50
Linku:
,

Audi Q5 2.0T

11 980 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:49
Linku:
,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:13 Dyqani ,

Audi Q5 3.0 dizel 2011

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:11 Dyqani ,

Audi Q5 2.0 TDI Quattro

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:50 Dyqani ,

Okazion Audi Q5 Benzin+Gaz -2014!!

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Dyqani ,

AUDI Q5-S-Line-110Km-Panoramike-Full Option!!!

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:49 ,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 ,

Audi Q5/ S lien/Automatik/2010

9 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:40 ,

AUDI Q5 2.0 TFSI S-LINE quattro EXECUTIVE FULL OPTIONS -14

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 ,

Q5 2013 panoram

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 ,

Audi Q5

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 ,

Audi Q5 2.0 TDI Quattro Automat FACELIFT

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 ,

OKAZION --- AUDI Q5 2.0 PREMIUIM PLUS AUTOMAT

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:25 Dyqani ,

Audi Q5 2.0 Diezel VP 2013 Full Ekstra. 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 ,

Audi Q5 Gaz Benzine 20 shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:19 ,

AUDI Q5 3.0 naft super full

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:10 ,

❗️OKAZION❗️AUDI Q5 2012❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

Audi Q5 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

Audi Q5

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:45 ,

Audi Q5 S-Line Viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Audi Q5 Viti 2014 Nafte 3.0 Panoramik

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

AudiQ5

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Audi Q5 premium

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:57 Dyqani ,

Audi Q5 2.0 Benzine -15

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:57 Dyqani ,

Audi Q5 2.0 Benzine-Gaz Automat -12

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:24 ,

SHITET

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 Dyqani ,

Audi Q5 3.0 TDI ��AUTOMATIK PANORAMA

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:52 ,

��Q5 Super Full ��

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:51 ,

Audi Q5 Super Gjendje

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:16 ,

Audi Q5

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:16 ,

Audi Q5 Maj 2010 Benzine - Ardhur nga Zvicra Shkurt

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:36 ,

Q5 S line FULL

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 ,

Okazion Audi Q5 2.0 Benzin Quattro 2012

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50
Linku:
,

Audi Q5 2.0T

11 980 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:34 ,

Audi Q5

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:32 ,

Audi Q5 2013 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:13 Dyqani ,

Audi Q5 3.0 Diezel 4x4 Full Ekstra

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53 ,

audi q5

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:24 Dyqani ,

Audi Q5

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:58 ,

Audi Q5 2.0T 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:40 ,

OOKKAAZZIIOONN AUDI Q5 AUTOMOAT 2012 BENZIN

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:36 ,

Audi Q5 2.0TDi

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:24 ,

Audi Q5 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:16 ,

OKAZION Q5 2.0T FULL PANORAMA QUATTRO DOGAN E PAGUAR 2012

10 987 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:52 ,

Audi Q5 tronic

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:42 ,

Shitet ndërrohet Audi Q5 Automat

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:11
Linku:
Dyqani ,

AUDI Q5 (S-LINE),2012,FULL! (KAMERA+NAVI+START/STOP)

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 ,

Audi Q5 S Line

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:31 ,

Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE NAFTE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Audi Q5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione