Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Lushnjë

S-modele , 10
TT , 1
100 , 3
200 , 1
80 , 4
A1 , 3
A2 , 16
A3 , 245
A4 , 464
A5 , 44
A6 , 225
A7 , 11
A8 , 23
Allroad , 4
Q3 , 3
Q5 , 59
Q7 , 21
QUATTRO , 2
V8 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:31 Makina , Lushnjë

AUDI A8 VITI 2017 SUPER FULL

39 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:31 Makina , Lushnjë

Audi A6 Avant 3.0 Nafte

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:37 Makina , Lushnjë

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:08 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 3.0 NAFTE��

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:06 Makina , Lushnjë

��AUDI A6 3.0 NAFTE QUATTRO��

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:06 Makina , Lushnjë

��AUDI A4 NAFTE 2014 AUTOMAT ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:02 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI Q3 RS-LINE

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:55 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A8L

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A2

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI Q3 S-LINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:50 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A3 (s-line)

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A8 L ( FULL )

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI Q5

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:40 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A6

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:07 Makina , Lushnjë

Shitet audi a 8 okazion

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:37 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A6 SUPERCHARGER

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:32 Makina , Lushnjë

SHITET AUDI A6

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 16:53 Makina , Lushnjë

A6 3.0 supercharger

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 16:52 Makina , Lushnjë

Audi q5 4x4 S-line

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 09:14 Makina , Lushnjë

Audi A3 2.0 Naft Kamjo Automat Okazion

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:33 Makina , Lushnjë

AUDI A3, 1.9 TDI, AUTOMAT

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 11:25 Makina , Lushnjë

Audi A4 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 10:55 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 S-Line 2.0T QUATTRO��

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 20:43 Makina , Lushnjë

Audi A6 (Supercharged)

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Sht 16:36 Makina , Lushnjë

Okazion Audi A5 S-line

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 16:31 Makina , Lushnjë

Audi A5

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 15:36 Makina , Lushnjë

Audi SQ5

24 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 10:34 Makina , Lushnjë

Okazion Audi A4 Avant Panorama 2.0 Benzine!

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 08:21 Makina , Lushnjë

shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 19:06 Makina , Lushnjë

��Okazion��

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 08:02 Makina , Lushnjë

��2015 Q5 3.0 TDI AUTOMAT��

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 07:21 Makina , Lushnjë

Audi a4 1.9 naft viti 1998 letrat ka dhe 7 muj super gjendje

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 22:51 Makina , Lushnjë

Audi a4 2008 automat

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 14:14 Makina , Lushnjë

Audi A6 2011,3.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 12:32 Makina , Lushnjë

Shes audi a4 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 22:37 Makina , Lushnjë

Audi A6 35 TDI Matrix Full Option

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 11:20 Makina , Lushnjë

��AUDI A4 MANUAL 2005 2.0 NAFTE��

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 17:44 Makina , Lushnjë

audi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 18:20 Makina , Lushnjë

Audi A4 S line benzin/Gaz

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 08:36 Makina , Lushnjë

Audi a4 sline

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 20:01 Makina , Lushnjë

Audi����1.9 ����automat ����

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 13:12 Makina , Lushnjë

Audi a4 2014 2.0 nafte panoram+Automatik����

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 21:46 Dyqani Makina , Lushnjë

2012 Audi A4 Premium Plus S-Line

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 16:16 Makina , Lushnjë

Shitet Audi Q5 2.0 benzin gas(Prins) 2012!

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:17 Makina , Lushnjë

audi a6 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 17:48 Makina , Lushnjë

Shes audi a4 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:45 Makina , Lushnjë

Audi SQ5

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 12:12 Makina , Lushnjë

���� Audi a4 ����1.9 naft viti 1998 letrat ka dhe 7 muj

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 22:10 Makina , Lushnjë

Audi A3

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione