Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Durrës

RS-modele , 13
S-modele , 68
TT , 15
100 , 5
200 , 10
80 , 29
90 , 2
A1 , 6
A2 , 55
A3 , 1116
A4 , 1651
A5 , 185
A6 , 777
A7 , 97
A8 , 250
Allroad , 16
Cabriolet , 6
Q3 , 17
Q5 , 128
Q7 , 92
QUATTRO , 3
S7 , 1
SQ5 , 21

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 20:13
Linku:
Makina , Durrës

Audi A4 2007 2.0 TDI gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25
Linku:
Makina , Durrës

Audi A3 1.6 nafte Automat 11 nga ZVICRA ����������

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:12
Linku:
Makina , Durrës

Audi SQ5 Importuar Nga zvicra SuperGjendje

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 09:07 Makina , Durrës

AUDI A7 TDI QUATTRO

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina , Durrës

Audi a2 1.4 benzine

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:52 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 Diesel S Line

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:49 Dyqani Makina , Durrës

Audi Q5-diesel 3.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

Audi Q5 3.0 Naft Viti 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 Makina , Durrës

SHITET AUDI A5 2.7 AUTOMAT

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Makina , Durrës

❌AUDI A 4 - 1.9 NAFTE - 2008 - KAMBIO MANUALE ❌

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:20 Makina , Durrës

❌AUDI Q 5 - 2.0 NAFTE - MODEL 2010 - AUTOMATIKE- 4 x 4 ❌

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Makina , Durrës

Audi A 4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:04 Makina , Durrës

Audi A 8 4.2 benzin Gaz princ ��

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Makina , Durrës

Audi A8 L 63 W 12 6300 benzine

27 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 07:36 Makina , Durrës

Shitet Audi A3 Sportback2,0 nafte(tek bosht),2008,me dogan

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Audi a3

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Durrës

Audi Q5

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:27 Makina , Durrës

Shitet Audi Q5 2.0 Tfsi 225 HP

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:11 Dyqani Makina , Durrës

Super full

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:44 Makina , Durrës

Shitet Audi Q5 Quattro

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25
Linku:
Makina , Durrës

Audi A3 1.6 nafte Automat 11 nga ZVICRA ����������

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Makina , Durrës

Audi A7 Exlusive 3.0 TDI Quattro Full Option

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 Makina , Durrës

Audi A4

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 Makina , Durrës

Audi A4

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 Makina , Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Durrës

Shitet nderrohet Audi a4

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Makina , Durrës

❌️ OKAZION ❌️ Shitet Audi A3 1.9 TDI Nafte Manual

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Makina , Durrës

Audi A7 Prestige

20 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:57 Makina , Durrës

Audi A5 2008

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:27 Makina , Durrës

Blej makina te t gjitha llojeve ….

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:18 Makina , Durrës

❌ AUDI Q5. 2.0 NAFR V 2013 AUTOMAT ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 Makina , Durrës

❌ AUDI A3 1.6 NAFT MANUALE V 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ AUDI A3. 2.0 NAFT V 2012 MANUALE 6+R❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

❌ AUDI Q5 2.0 NAFT V 2014 Q AQ AUTOMAT ❌

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:11 Makina , Durrës

shitet

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 TDI, S-Line, 2010, Manual

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Makina , Durrës

Audi 1.9 Nafte viti 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dh

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 Makina , Durrës

Audi A4 2.7 TDI, 2010, Manual

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina , Durrës

Audi A4 naft manual super ne gjendjen e paster mrena jasht

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:08 Makina , Durrës

Audi A3 1.9 TDI, Automat, Panorama, 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Makina , Durrës

Okazion Audi Q5 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:02 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 nafte automatik viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:56 Makina , Durrës

SHITET AUDI A3

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:36 Makina , Durrës

AUDI A4 OKAZION

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:27 Makina , Durrës

Audi S8 140 km 700 hp

39 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

Audi A6 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

Audi A5 132 mij km

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

Audi A7 175 mij km

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

Audi A7 157 mij km

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

Audi Q5 2015 117 mij km

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

Audi A7 168mij km

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione